Badania dla portalu Bankier.pl pokazują, że kontomierz.pl wciąż jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania finansami osobistymi w Polsce.

Użytkownicy platformy otrzymują pełen obraz swoich wydatków, bez konieczności ich ręcznego dodawania. Jest to możliwe dzięki importowi danych z rachunków bankowych. Kategoryzacja wydatków odbywa się w pełni automatycznie. Serwis oferuje dodatkowe opcje jak m.in. spersonalizowane rekomendacje, a także śledzenie wykorzystania założonego budżetu.

Kontomierz.pl zyska nowe funkcje

Akwizycja dokonana przez Finelf końcem października br. ma skutkować inwestycjami w serwis. Planowane jest m.in. odświeżenie jego wyglądu, rozwijanie aplikacji mobilnej, a także wprowadzanie nowych funkcji.

– Nasze plany na rozwój portalu to na samym początku odświeżenie wyglądu serwisu oraz stworzenie aplikacji na iOS i Android z pełnymi funkcjonalnościami wersji desktopowej. W kolejnym kroku skupimy się na rozwoju nowych funkcji serwisu które pomogą użytkownikom w jeszcze lepszym zarządzaniu prywatnymi finansami i oszczędzaniu. Nie wykluczamy również rozwoju za granicą – mówi Stanisław Duda, prezes zarządu Finelf.

Finelf to platforma internetowa oferująca rozwiązania w segmencie pożyczek, lokat i kredytów. Portfolio spółki obejmuje głównie pośrednictwo usług i produktów z szeroko pojętej branży finansowej w Polsce i za granicą. Jej główną marką jest Czerwona Skarbonka, która umożliwia porównywanie produktów finansowych.