Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Invest Cuffs to największe polskie targi inwestorów indywidualnych pełne informacji z rynku finansowego i eventów edukacyjnych. Aplikacje startupów przyjmowane są do 28 lutego.

Strefa Startupów na Invest Cuffs

Invest Cuffs co roku gromadzą: 5K inwestorów na targach offline, 25K inwestorów na targach online, 100 prelegentów. Więcej informacji i aplikacja startupów: https://www.investcuffs.pl/startups.

Zastanawiasz się nad inwestorem branżowym lub aniołem biznesu? Szukasz uzupełnienia kapitału w Twojej aktualnej rundzie finansowania? Myślisz nad pozyskaniem inwestora masowego poprzez crowdfunding? W takim razie powinieneś wziąć udział w przestrzeni dla startupów podczas Invest Cuffs.

To miejsce, w którym startupy tworzą relacje z inwestorami, a inwestorzy i aniołowie biznesu poszukują pomysłów, które ich zachwycą. W edycji 2022 przedstawione zostanie 30 startupów. Udział startupu jest bezpłatny.

Przypominamy także o nominacji dla Fintek.pl w kategorii „Media rynku 2021” w konkursie Invest Cuffs 2022. Głosy można oddawać pod tym linkiem. Głosowanie trwa do 6 marca bieżącego roku, a udział w nim może wziąć każda osoba pełnoletnia, wypełniając formularz, podając imię, nazwisko oraz adres e-mail.