– Jestem bardzo zadowolony z faktu, że udało nam się nawiązać współpracę z Izą. Dzięki temu czytelnicy, słuchacze i widzowie, odwiedzający Fintek.pl będą mogli znaleźć jeszcze więcej angażujących treści. Iza będzie prowadziła podcasty audio oraz wideo, a także rozmowy realizowane przy okazji konferencji branżowych. Na pewno nie zabraknie ciekawych gości i inspirujących tematów – komentuje Rafał Tomaszewski, redaktor naczelny Fintek.pl.

Już niedługo na Fintek.pl posłuchacie wywiadów prowadzonych przez Izabelę Kozakiewicz

Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już niebawem – premierowe wywiady zrealizowane zostały wspólnie przy okazji Fintech Summit Poland 2021. Wśród rozmówców Izabeli Kozakiewicz znaleźli się m.in. Anna Streżyńska, Karol Sadaj z Aion Banku, Rafał Czernik z Allegro Pay, Izabela Karolczyk z InPost, Adam Kokoszkiewicz z BLIKA, czy Iga Marcinkowska z Docplanner Group.

– Otwarcie współpracy z Fintek.pl jest dla mnie niezwykłą przyjemnością a i również wyzwaniem. Wywodzę się z branży FinTech, z którą mimo styczności z wieloma innymi branżami, nieprzerwanie mam do czynienia od 15 lat. FinTech to sektor dla mnie szczególny, wciąż pasjonujący. Zmiany, jakie nastąpiły w branży przez ostatnie 15 lat i prędkość, z jaką teraz następują – technologicznie, konsumencko i legislacyjnie – wzbudzają moje ogromne zainteresowanie – komentuje Izabela Kozakiewicz.

– Cieszę się, że mogę to zainteresowanie rozwijać współpracując na co dzień z biznesem, a teraz również rozmawiając o tym co w branży najciekawsze – na łamach Fintek.pl. Ponad to w świecie dziennikarskim jestem naturszczykiem, dlatego takie wywiady to dla mnie ogromna frajda – uczę się nowych kompetencji i pogłębiam umiejętności badawcze, aby odkrywać przed czytelnikami i widzami naszych treści to co najbardziej interesujące. Harmonogram kolejnych wywiadów mamy już zapełniony, a ja cieszę się na tą przygodę – dodaje.

Fintek.pl nawiązuje współpracę z Izabelą Kozakiewicz

Izabela Kozakiewicz to Managing Partner iKsync Digital & Research, Chief Growth Officer Inventity Foundation oraz prowadząca w programie dla przedsiębiorców „Pakt z Biznesem”.

Specjalizuje się w transformacji cyfrowej procesów sprzedażowo-marketingowych oraz badaniach trendów rynkowych. Posiada głębokie doświadczenie w branży finansowej i sektorze FinTech, szczególnie w segmencie dotyczącym inwestorów indywidualnych.

Izabela współpracuje również z funduszami VC i PE oraz z aniołami biznesu przeprowadzając procesy commercial due diligence oraz pracując ze spółkami portfelowymi funduszy.

Uczestniczyła także w procesach pozyskiwania inwestorów dla spółek młodych i dojrzałych. Wybrana do TOP10 kobiet branży finansowej (Parkiet.com, 2016). Jest autorem i współautorem badań i raportów, w tym m.in. „Fintechowy GPS”, „Transformacja Cyfrowa Obszaru Sprzedaży w Branżach Meblarskiej i Nieruchomości” czy „Polak Inwestor – Edycja: Startupy”.