Zmiany będą wprowadzane modułowo, a w pierwszej kolejności klienci banku w nowej odsłonie zobaczą główny moduł Finanse, który prezentuje m.in. posiadane rachunki.

Nowości w bankowości internetowej Getin Banku

Docelowo moduł Finanse będzie agregować wszystkie produkty finansowe klienta w jednym miejscu. Kluczowa jest ich odpowiednia ekspozycja – zestawienie dużej liczby oferowanych przez bank opcji w jak najbardziej przejrzysty sposób. Dzięki udoskonaleniom, nowej formie i technologii, bankowość internetowa Getin Noble Banku ma być prostsza w obsłudze.

Getin_modul finanse_1

Klienci zyskają także dostęp do bankowości zaprojektowanej w technologii RWD. Dzięki temu będzie można z niej  korzystać przy pomocy urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów.

– Zdecydowaliśmy się na wdrożenie w kilku etapach, aby nasi klienci mogli w płynny sposób przejść ze starej bankowości do nowej. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musimy czekać cały rok na nowe rozwiązania – możemy usprawniać bankowanie krok po kroku i stopniowo przyzwyczajać klientów do nowego interfejsu – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej  w Getin Noble Bank.

Pod koniec zeszłego roku Getin Bank udostępnił prostsze wnioskowanie o kredyt – dzięki otwartej bankowości. Klient chcąc skorzystać z uproszczonego wnioskowania musi wybrać opcję potwierdzenia dochodów za pośrednictwem historii rachunku.  Mowa o rachunku w banku, w którym osoba wnioskująca o finansowanie posiada konto, na które otrzymuje wynagrodzenie.