Autenti oferuje platformę do autoryzowania dokumentów i zawierania umów przez Internet oraz usługi do identyfikacji tożsamości realizowane we współpracy z międzynarodowymi dostawcami. Z oferty spółki korzysta już ponad 2 600 firm i blisko 3 miliony konsumentów.

Rozwiązanie Autenti zostało wyróżnione podczas tegorocznej Gali Fintech Awards. Firma zwyciężyła w kategorii Paperless, nagroda została przyznana za wdrażanie e-podpisu w procesach bankowych, wspólnie z BNP Paribas.

Grzegorz Wilk i Mikołaj Zieliński w Autenti

Grzegorza Wilk objął stanowisko Business Development Managera. Poza sprzedażą zajmie się także poszukiwaniem nowych możliwości biznesowych dla Autenti w zakresie współpracy vendor to vendor, aliansów strategicznych czy rozwoju kanału partnerskiego.

W branży IT pracuje od 14 lat. Praktykę zdobywał w pracy dla dystrybucji IT w Polsce (S4E/Nuvias). W ramach własnej firmy prowadził m.in. projekty sprzedażowe, marketingowe, kampanie lead generation.

Mikołaj Zieliński w roli Business Development Managera również zajmie się sprzedażą usług i produktów Autenti do firm z sektora Corporate & Enterprise. W przeszłości pracował w międzynarodowych firmach jak Nationale Nederlanden, Elavon oraz Econocom.

Wdrażał projekty inwestycyjne związane z finansowaniem poprzez leasing infrastruktury IT. W BNP Paribas Leasing Solutions, odpowiadał natomiast za budowanie programów vendorowych z producentami i dystrybutorami sprzętu IT oraz licencji.

Jest to kolejne wzmocnienie zespołu Autenti. We września dołączyły do niego Aldona Paciorek, Anna Wilczyńska i Marzena Gochnio. Zajmują się odpowiednio marketingiem, zarządzaniem projektami oraz sprzedażą usług spółki.