Partner serwisu Visa dla biznesu

HR-tech, czyli budowanie relacji win-win z pracownikami. Podcast #15

Fintek
Fintek
#Podcasty Sfintechowani#Technologie
Opublikowano: 23 marca 2020, 16:02 Aktualizacja: 24 marca 2020, 11:08

Zapraszamy na kolejny podcast z cyklu Sfintechowani. Jest to materiał wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy w naszym studiu gościliśmy dwójkę rozmówców. Tym razem gośćmi Fintek.pl byli Anna Streżyńska, CEO MC2 Innovations oraz Przemysław Serba, CEO BigDataBox. Porozmawialiśmy między innymi o nowym projekcie Anny Streżyńskiej, czyli Carrotspot.

Serba Przemysła, Anna Streżyńska

– Carrotspot to kompleksowa multiplatforma HR-owa. Pełni ona funkcję motywacyjną, oferując nagrody – zarówno materialne, jak i niematerialne. To także obsługa pracownika w jego życiu zawodowym, na przykład w relacjach z pracodawcą, managerami, czy działem HR. Ma to na celu stworzenie szczęśliwszego miejsca pracy i to autentycznie szczęśliwszego. Cały pomysł jest oparty na motywowaniu i wewnętrznych aspiracjach pracownika, a nie na przekupywaniu go bogactwem i wachlarzem benefitów – mówi Anna Streżyńska, CEO MC2 Innovations i założycielka Carrotspot.

Czym jest Carrotspot? Rozmowa z Anną Streżyńską

W rozmowie poruszyliśmy wiele wątków z zakresu branży HR i tego jak nowe technologie mogą ją kształtować. Nasi goście odpowiedzieli między innymi na pytania o motywacje pracowników, budowanie ich lojalności, czy relacje na linii pracodawca-pracownik. Z kolei sama Anna Streżyńska przybliżyła nam ideę projektu Carrotspot, jego modelu biznesowego i potencjału nowych technologii na rynku HR (w Carrotspot wykorzystywana jest między innymi technologia blockchain.

Z Anną Streżyńską i Przemysławem Serbą rozmawiał Łukasz Piechowiak. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi podcastami z cyklu Sfintechowani. Przy okazji zapraszamy też na materiał, w którym naszym gościem był sam Przemysław Serba – porozmawialiśmy o działalności BigDataBox oraz o rynku carsharingu/rent a car.

Podcast znajdziecie także na Spotify i Soundcloud.

Wersja audio:


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

hr-tech-czyli-budowanie-relacji-win-win-z-pracownikami-podcast-15