Partner serwisuVisa dla biznesu

Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
Goldman Sachs publikuje raport o przyszłości pracy
July 30, 2021, 3:04 PM

Goldman Sachs opublikował kolejny raport z cyklu „Top of Mind”. Eksperci banku wraz z zaproszonymi gośćmi wypowiadają się na temat przyszłości pracy w postpandemicznej rzeczywistości.

Fundusz z Grupy MCI wychodzi z telemedycznego SiDLY - kilkukrotny zwrot na kapitale
July 16, 2021, 12:15 PM

Wyjście z telemedycznej spółki SiDLY zrealizował fundusz Internet Ventures FIZ (Grupa MCI Capital). SiDLY osiąga dynamiczny wzrost rok-do-roku, jednak Internet Ventures jest już w fazie likwidacji.

Spółka Zonifero podpisała umowę o współpracy z Netią
July 15, 2021, 2:04 PM

Zarząd spółki TenderHut S.A. poinformował o podpisaniu umowy między spółką zależną Zonifero S.A. a Netia S.A.. Współpraca będzie opierać się na modelu „white label”.

Narzędzia dla firm w procesie transformacji cyfrowej
June 28, 2021, 3:19 PM

Według danych z raportu State of the Connected Customer 2020 88% klientów oczekuje, że firmy przyspieszą realizację inicjatyw cyfrowych w związku z pandemią COVID-19.

Pierwszy samoobsługowy Żappka Store już dostępny dla klientów
June 15, 2021, 12:04 PM

Od 14 czerwca klienci mogą zrobić zakupy w pierwszym Żappka Store otwartym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie ma w nim ani kas, ani obsługi.