Partner serwisuVisa dla biznesu

Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
Webinar w strategii biznesowej marki. Zyski z dzielenia się wiedzą
September 15, 2021, 11:31 AM

Webinary i wydarzenia online zyskały w ostatnim czasie olbrzymią popularność również jako narzędzie do osiągania celów biznesowych.

Dane to paliwo napędowe. Ale jak z nich skutecznie korzystać? [Wywiad 2/2]
August 26, 2021, 8:00 AM

Zapraszamy na drugą część wywiadu z Pawłem Burym, kierownikiem departamentu IT w ERIF BIG S.A. Porozmawialiśmy m.in. o cyberbezpieczeństwie i buzzwordach dotyczących cyfrowej transformacji.

Elon Musk zapowiada Tesla Boty. Pojawią się już w przyszłym roku
August 20, 2021, 12:14 PM

Co ciekawe robot jest zbudowany tak, aby w razie niebezpieczeństwa ludzie mogli łatwo przed nim uciec lub go unieszkodliwić.

Dane to paliwo napędowe. Ale jak z nich skutecznie korzystać? [Wywiad 1/2]
August 19, 2021, 9:10 AM

Zapraszamy na pierwszą część rozmowy z Pawłem Burym, kierownikiem Departamentu IT w ERIF BIG S.A.

Goldman Sachs publikuje raport o przyszłości pracy
July 30, 2021, 3:04 PM

Goldman Sachs opublikował kolejny raport z cyklu „Top of Mind”. Eksperci banku wraz z zaproszonymi gośćmi wypowiadają się na temat przyszłości pracy w postpandemicznej rzeczywistości.