– Wprowadzane zmiany mają uczynić naszą ofertę lokat jeszcze korzystniejszą. Proponujemy aktualnie najwyższe stawki oprocentowania na rynku dla depozytów bez dodatkowych warunków dla klienta. Jak zawsze stawiamy na wygodę i komfort, tworząc ofertę dopasowaną do potrzeb klientów – podkreśla Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.

Inbank wprowadza nowe stawki oprocentowania lokat

Stawki obowiązywać będą nowych klientów. Oprocentowanie na dotychczasowym portfelu nie ulega zmianie. Zmianie nie uległy pozostałe warunki terminowych lokat w Inbanku. Lokaty mogą być zakładane w kwotach minimum 5 tys. zł, a maksimum 50 tys. zł. Jeden klient może założyć wiele lokat – czytamy w komunikacie banku.

Inbank podkreśla, że osobom zakładającym lokatę terminową nie są stawiane żadne dodatkowe wymagania. Oznacza to, że nie muszą korzystać z powiązanych produktów bankowych, a klient zarówno nowy, jak i ten mający już swoją historię w Inbanku otrzyma te same warunki. Depozyty do wysokości 100 tys. EUR zabezpiecza Bankowy Fundusz Gwarancyjny w Estonii Tagatisfond.

Odświeżona oferta lokat to nie jedyna propozycja estońskiego challenger banku dla klientów w Polsce. Nad Wisłą Inbank specjalizuje się również w dostarczaniu kredytów ratalnych, samochodowych i gotówkowych. Udzielił już w Polsce finansowania na ponad 1 mld PLN. Przy czym niemal połowa przyznanych przez Inbank w 2021 r. kredytów została przeznaczona na rozwiązania proekologiczne.