Każdy nabywca biletu będzie mógł dołączyć do wydarzenia stacjonarnie lub oglądać transmisję na żywo.

Infoshare 2022 zbliża się wielkimi krokami

Tegoroczna edycja Infoshare – największej technologicznej konferencji w CEE to 6 scen tematycznych, na których w tym roku wystąpią m.in. Kent C. Dodds – współzałożyciel i dyrektor Developer Experience w Remix, twórca EpicReact.Dev i TestingJavaScript.com, Franciszek Georgiew – założyciel agencji digital marketingu Tigers, Bartek Pucek – autor pucek.com, Ana-Maria Mihalceanu – Java Champion, Developer Advocate w Red Hat, Michał Sadowski – założyciel Brand24 i jeden z najbardziej znanych polskich startuperów, Natalia Hatalska – założycielka infuture.institute i jedna z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, czy QuHarrison Terry – bestsellerowy autor książek o NFT i Metaverse.

Konferencja Infoshare to także dobra okazja do networkingu. Organizatorzy zapewniają bogate Expo z licznymi strefami networkingowymi oraz szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak Before Party w klubie Atelier przy sopockiej plaży i Great Networking Party z koncertem w Starym Maneżu. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z dedykowanego narzędzia do Matchmakingu (online i offline), powstałego z myślą o założycielach startupów, inwestorach i menedżerach.

W trakcje konferencji odbędzie się też finał konkursu Startup Contest, podczas którego najlepsze startupy powalczą o 30 tys. EUR w gotówce.

Dla czytelników Fintek przewidziany jest rabat -10% na bilety z kodem IS22_Fintek. Kod ważny do 5 października 2022.

Więcej informacji: infoshare.pl/conference