Infoshare 2022 to 6 scen, na których w trakcie dwóch dni konferencji eksperci z całego świata omawiać będą zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, Web 3.0, Tech4Good oraz programowania. Nie zabraknie tematów związanych z Tech4UA oraz ekosystemem startupów w Ukrainie. Tegoroczna edycja to kompendium wiedzy na temat inwestowania, skutecznych sposobów zwiększania sprzedaży, studium najciekawszych wdrożeń technologicznych gigantów oraz innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez setki startupów z całego świata.
Infoshare 2002. O Web 3.0 i Tech4Good
– Jednym z najbardziej gorących tematów tegorocznej edycji Infoshare będzie Web 3.0, który postrzegany jest jako ogromna szansa dla świata biznesu – globalnych marek i korporacji. Jednocześnie wyzwaniem dla nich pozostaje dostępność ekspertów IT, którzy potrafią programować w technologiach powiązanych z takimi obszarami jak kryptowaluty, NFT i blockchain. Chcemy być mostem zarówno dla biznesu, który szuka specjalistów w tym obszarze, jak i dla programistów, którzy będą mogli zdobyć potrzebną im wiedzę podczas wystąpień na scenie i rozmów z liderami opinii Web 3.0. – mówi Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.
Tegoroczna, 16 edycja Infoshare to okazja do biznesowego networkingu i solidna dawka wiedzy od czołowych ekspertów, na temat najgorętszych biznesowych trendów. Na scenie zobaczymy m.in. znanego blogera, front-end developera, kontrybutora do wielu projektów opensource – Kenta C. Doddsa z Remix a także Venkata Subramaniama – specjalistę w zakresie architektury oprogramowania oraz dobrych praktyk programowania, autora wielu książek o programowaniu w Java, Scala, Kotlin, .Net. Wśród speakerów są również czołowe polskie nazwiska jak Bartek Pucek z Pucek.com czy Michał Sadowski z Brand24.
Poza wystąpieniami uczestnicy konferencji będą mogli także przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez startupy i wystawców na Expo. Wstęp na konferencję zapewniają bilety dostępne na stronie organizatora: https://infoshare.pl/is-register/, w tym darmowy Basic Pass, dostępny po wcześniejszej rejestracji.
30 tys. Euro czeka na startupy
Do 30 czerwca startupy mogą aplikować do konkursu Startup Contest, by w finale konkursu powalczyć o nagrody o łącznej wartości 30 tysięcy Euro w gotówce, ufundowane przez Miasto Gdańsk, a także zaprezentować swoje pomysły przed inwestorami z całego świata. Dotąd w konkursie wzięło udział ponad 3 tysiące startupów z całego świata. Dla wielu był to pierwszy krok do międzynarodowego sukcesu na miarę DocPlanner, Brainly czy Booksy – rychłych polskich jednorożców. Rejestracja do konkursu:
https://infoshare.pl/conference/startup-contest/