Oferta dla klientów indywidualnych

ING zaoferował klientom indywidulanym kolejne edycje oszczędnościowych ofert specjalnych:

  • „Bonus na start” (przeznaczona dla nowych klientów, którzy jeszcze nie oszczędzają z ING) oraz
  • „OKO Bonus”  (przeznaczona dla klientów, którzy już oszczędzają z bankiem).

Oprocentowanie OKO w PLN w ofercie specjalnej „Bonus na start” wynosi 7% dla kwot poniżej 200 000 zł przez 3 miesiące od założenia konta. Po zakończeniu oferty obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.

Oprocentowanie OKO Bonus wynosi 7% dla nowych środków dla kwoty do 200 000 zł przez 3 miesiące od założenia konta (oferta dla posiadaczy Mojego ING). Dla kwot powyżej 200 000 zł oraz w przypadku kwot niestanowiących nowych środków oprocentowanie wynosi 1%.

Co nowego dla firm?

ING Bank Śląski podwyższył oprocentowanie rachunków depozytowych dla firm. Mogą one skorzystać z oprocentowania na poziomie aż 7%. Jest to obecnie najkorzystniejsza oferta dla firm na rynku.

W ofercie „Więcej niż lokata” do 6% wzrosło oprocentowanie dla nowych środków do 10 mln zł na rachunkach OKO dla firm. Oprocentowanie standardowe nie ulega zmianie i wynosi 1%, co oznacza, że dla nowych środków wpłaconych w okresie promocji można uzyskać oprocentowanie nawet do 7% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie w wysokości 6% będzie naliczane od dnia pierwszej wpłaty na rachunek OKO do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego.

Z oferty można skorzystać raz. Oprocentowanie jest obliczane w skali roku.