Partner serwisuVisa dla biznesu

ING Bank Śląski


ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z 4,6 mln klientów,  którzy mogą korzystać z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej banku, w tym zakładać konta internetowe i lokaty, a także zaciągać kredyty hipoteczne i gotówkowe. Bankowość internetowa ING Bank Śląski należy do najwyżej ocenianych przez klientów. ING Bank Śląski to jeden z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce - oferuje szereg nowoczesnych produktów finansowych, a także wspiera fintechy np. specjalizujące się w odroczonych płatnościach Twisto.
Promocja od ING. Płać za rachunki kartą Visa i wygraj 10 tys. złotych
October 6, 2021, 7:00 AM

Konkurs trwa do 22 listopada 2021 bieżącego roku. Jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych użytkowników serwisu Rachunki imoje.

Moje Usługi banku ING pod wspólną marką imoje
September 23, 2021, 10:40 AM

Serwis Moje Usługi, należący do ING, od teraz funkcjonuje pod nową nazwą - Rachunki imoje. Zmiana ma na celu uspójnienie wszystkich usług powstających w synergii z imoje bądź wykorzystujących je jako narzędzie płatnicze.

Krzysztof Bilinowski w zarządzie ING. Wcześniej pracował w Twisto i Automarket
September 20, 2021, 11:03 PM

W ING Usługi Dla Biznesu Krzysztof Bilinowski będzie odpowiedzialny m.in. za sprzedaż platformy do robotyzacji procesów oferowanej pod marką Saio.

ING udostępni platformę do automatyzacji procesów biznesowych SAIO
August 3, 2021, 11:38 AM

ING wprowadził platformę SAIO. Oprogramowanie stworzone i rozwijane w ramach ING to nowe rozwiązanie oferujące firmom z różnych sektorów gospodarki platformę do robotyzacji procesów biznesowych.

ING Bank Śląski udostępnia płatności za parkowanie w aplikacji mobilnej
July 26, 2021, 10:19 AM

Bank współpracuje w tym zakresie z fintechem moBiLET. Rozwiązanie jest dostępne na urządzeniach z Androidem i iOS-em.