Partner serwisuVisa dla biznesu

ING Bank Śląski


ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z 4,6 mln klientów,  którzy mogą korzystać z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej banku, w tym zakładać konta internetowe i lokaty, a także zaciągać kredyty hipoteczne i gotówkowe. Bankowość internetowa ING Bank Śląski należy do najwyżej ocenianych przez klientów. ING Bank Śląski to jeden z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce - oferuje szereg nowoczesnych produktów finansowych, a także wspiera fintechy np. specjalizujące się w odroczonych płatnościach Twisto.
Zmiany w serwisie ING Business. Nowy adres strony i sposób logowania
12 stycznia 2022, 09:17

Od tej pory klienci korporacyjni ING logując się do bankowości internetowej wpisują pełne hasło zamiast jego wybranych znaków.

Nowość w ING. Zakładanie i rozwijanie firmy ze wsparciem księgowego
28 grudnia 2021, 13:39

Dodatkowo bank oferuje promocję pełnej obsługi księgowego dla firmy z gwarancją niskiej ceny przez 2 lata.

ING Bank Śląski udostępnił firmom przelewy SWIFT GPI
22 listopada 2021, 13:54

Z nowego rozwiązania mogą korzystać klienci korporacyjni i strategiczni. W szczegółach przelewu można sprawdzić kiedy transakcja została zaksięgowana u kontrahenta.

ING Bank Śląski udostępni zbliżeniowego BLIKA wszystkim klientom
8 listopada 2021, 11:40

Na razie rozwiązanie jest dostępne dla wybranych użytkowników, ale już za kilka dni w ten sposób będą mogli płacić wszyscy zainteresowani.

ING usprawnia procesy kredytowe dla spółek. Natychmiastowa decyzja online
2 listopada 2021, 10:18

Firmy mogą się ubiegać o finansowanie do 400 tysięcy złotych w formie pożyczki na dowolny cel, kredytu w rachunku lub limitu na karty kredytowe.