Partner serwisuVisa dla biznesu

ING Bank Śląski


ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z 4,6 mln klientów,  którzy mogą korzystać z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej banku, w tym zakładać konta internetowe i lokaty, a także zaciągać kredyty hipoteczne i gotówkowe. Bankowość internetowa ING Bank Śląski należy do najwyżej ocenianych przez klientów. ING Bank Śląski to jeden z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce - oferuje szereg nowoczesnych produktów finansowych, a także wspiera fintechy np. specjalizujące się w odroczonych płatnościach Twisto.
ING Bank Śląski udostępnia klientom usługę CyberRescue
16 listopada 2022, 12:04

Usługa obejmuje m.in. powiadomienia o metodach stosowanych przez oszustów, a także całodobowe wsparcie ekspertów w zakresie cyberbezpieczeństwa.

ING przenosi do chmury aplikację wspierającą procesy kredytowe
7 października 2022, 10:48

To pierwsza kluczowa aplikacja biznesowa ING, która została uruchomiona w chmurze obliczeniowej. Dziennie obsługuje ona ponad milion zapytań.

ING Bank Śląski uruchamia voicebota na infolinii
6 października 2022, 14:01

Voicebot Inga w najczęstszych sprawach z jakimi dzwonią klienci ING ma pomóc od początku do końca. 

Aplikacja Moje ING z funkcją geolokalizacji. Ułatwi płacenie za bilety i parkingi 
29 września 2022, 13:56

Nowa funkcja pomoże użytkownikom aplikacji Moje ING znaleźć zaparkowane auto, a także podpowie jaki bilet parkingowy czy komunikacyjny kupić.

Kumulacja promocji dla firm w ING. Konto firmowe za 0 zł przez 2 lata
27 września 2022, 10:16

Wystartowała nowa kampania ING Banku Śląskiego skierowana do firm. Towarzyszy jej szereg promocji, w tym oferta darmowego konta oraz preferencyjnego "Pakietu Start".