Partner serwisuVisa dla biznesu

ING Bank Śląski


ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z 4,6 mln klientów,  którzy mogą korzystać z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej banku, w tym zakładać konta internetowe i lokaty, a także zaciągać kredyty hipoteczne i gotówkowe. Bankowość internetowa ING Bank Śląski należy do najwyżej ocenianych przez klientów. ING Bank Śląski to jeden z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce - oferuje szereg nowoczesnych produktów finansowych, a także wspiera fintechy np. specjalizujące się w odroczonych płatnościach Twisto.
ING testuje aplikacje od mierzenia śladu węglowego
5 sierpnia 2022, 06:00

Z aplikacji może już korzystać 350 tys. klientów. Na razie rozwiązanie jest dostępne dla klientów w Holandii.

Visa Mobile debiutuje w kolejnym banku. Nowa metoda płatności w ING
2 sierpnia 2022, 17:27

Aby zapłacić Visa Mobile wystarczy wpisać swój numer telefonu podczas płatności na stronie sklepu i zatwierdzić w aplikacji Moje ING.

Płatności odroczone PayPo dostępne w imoje od ING
1 sierpnia 2022, 16:16

Od teraz sklepy internetowe, które korzystają z płatności online oferowanych przez imoje, mogą łatwo udostępnić usługi PayPo swoim klientom.

ING Księgowość udostępnia usługę windykacji
25 lipca 2022, 10:56

Użytkownicy aplikacji, mogą wystawiać i zlecać windykację zaległych faktur. Dodatkowo, specjaliści przejmą cały proces odzyskiwania należności.

ING przekazał 1 mln zł na granty na rozwiązania związane z czystą energią
28 czerwca 2022, 10:29

Wyboru najlepszych rozwiązań dokonała specjalna Kapituła. Podczas gali finałowej konkursu, która odbyła się 27 czerwca br., 400 tys. zł otrzymało Dynamic Air Cooling.