Oferta specjalna „Bonus na start online” przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą nawiązać relację z ING i założą Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN (OKO w PLN).

Bonus na start – nowa promocja od ING

Z najnowszej propozycji można skorzystać tylko online, czyli  otwierając OKO w PLN wraz z kontem osobistym lub OKO w PLN przez stronę www.ing.pl lub aplikację Moje ING mobile przed zalogowaniem (po wybraniu opcji „Załóż konto bankowe”). W obu przypadkach klient może skorzystać z wszystkich dostępnych dotychczas metod potwierdzenia tożsamości – czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

Oprocentowanie OKO w PLN w ofercie specjalnej „Bonus na start online” wynosi 7,9% przez 3 miesiące od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł. Po zakończeniu oferty obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe 1.5 proc. Oprocentowanie jest zmienne, obliczane w skali roku.

Oferta skierowana jest do nowych klientów banku, czyli takich osób, które od 19 lipca 2023 roku nie są posiadaczami ani współposiadaczami żadnego produktu ani usługi w banku. Nie mogą też być pełnomocnikiem do żadnego produktu w banku.