Spółki mogą się ubiegać o finansowanie do 400 tysięcy złotych w formie pożyczki na dowolny cel, kredytu w rachunku lub limitu na karty kredytowe. Każda firma z pełną księgowością otrzyma decyzję kredytową od razy po wypełnieniu wniosku online.

Natychmiastowa decyzja online dla kredytów w ING

Wystarczy tylko kilka minut, aby wypełnić wniosek, który kończy się wyświetleniem decyzji. Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje podane przez firmę informacje oraz sprawdzi klienta w Biurze Informacji Kredytowej, klient otwiera konto online i podpisuje umowę kredytową w systemie ING Business. Firma może w krótkim czasie od złożenia wniosku zacząć korzystać z przyznanych środków, bez przychodzenia do banku – czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

Składając wniosek o finansowanie w formie pożyczki, firma może skorzystać ze specjalnej oferty cenowej – bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Promocja obowiązuje do 30 grudnia bieżącego roku.

– Firmy poszukujące kredytu w nowym banku muszą dopełnić wielu formalności, zanim otrzymają decyzję kredytową. My uprościliśmy i przyspieszyliśmy ten proces. Oczywiście nasi obecni klienci również mają taką funkcjonalność w systemie ING Business. Dzięki natychmiastowej decyzji online dostęp do środków kredytowych jest szybszy i daje więcej pewności do działania – mówi Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.