Serwis codziennie obsługuje ponad kilka tysięcy operacji wymiany walut i przelewów zagranicznych. Warto przy okazji wspomnieć, że InternetowyKantor.pl użytkuje ponad 400 tys. klientów. Serwis w zeszłym miesiącu obchodził także swoje 12 urodziny, co czyni go najstarszym kantorem internetowym w polskiej sieci.

InternetowyKantor.pl otwiera się na BLIKA

Serwis wymiany walut uruchomił właśnie dla swoich klientów nowe opcje wpłaty środków do serwisu. Do tej pory użytkownicy serwisu mogli korzystać z przelewów tradycyjnych, QR kodów i pay by linków realizowanych przez Przelewy24 dla wpłat w PLN.

Od teraz użytkownicy kantoru mogą korzystać, obok przelewu tradycyjnego i pay by linków, z wpłat przez BLIKA, kartę i Google Pay. Usprawnianie operacji finansowych jest obecnie jednym z najważniejszych zadań kantoru. Nowe metody wpłat to napewno udogodnienie dla klientów.

— Karta płatnicza jest ważna dla osób, które wpłacają środki w walutach obcych. BLIK zyskuje na popularności z miesiąca na miesiąc, już ponad 65 proc. transakcji w polskim e-commerce jest wykonywanych BLIKIEM. Google Play to szybkość i wygoda dla użytkowników systemów Android — wylicza Maria Barnaś, Product Manager w InternetowyKantor.pl.