Jest juz nowa karta od mBanku z okazji 30. Finału WOSP

Kartę można zamawiać już od dzisiaj – bezpłatnie w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym. W tym roku karta może być nie tylko plastikowa, ale też w wersji eko – całkowicie mobilna. Dodatkowo, po raz pierwszy karty plastikowe posiadają specjalny efekt, dzięki któremu karta zmienia kolor pod wpływem światła.

mBank wspiera WOŚP

Co jeszcze zaplanowano? To m.in. akcja 100 000 zł od mBanku każdego dnia, jeżeli danego dnia będzie co najmniej 100 wpłat na Orkiestrę za pośrednictwem mBanku. Akcja zaczyna się 11 stycznia br. i potrwa aż do Finału. Dzięki niej bank łącznie może przekazać dodatkowo na rzecz WOŚP aż 2 mln PLN.

To także możliwość wsparcia WOŚP dzięki mLeasingowi. Od 20 stycznia wystarczy zrobić sobie zdjęcie ze specjalnym filtrem, opublikować je na Instagramie lub Facebooku z hasztagiem #GramyRazem2022, a mLeasing przekaże na rzecz 30. Finału WOŚP 10 zł. Także w dzień Finału w 38 miastach w Polsce będzie można zrobić sobie specjalne zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem, które zostanie wysłane na nr telefonu. Za każde zdjęcie udostępnione z hasztagiem #GramyRazem2022, mLeasing przekaże 10 PLN.

Jak wspierać WOŚP za pośrednictwem mBanku?

W aplikacji mobilnej na Android, a także w aplikacji na iOS pojawi się specjalne serce do szybkich wpłat oraz specjalny przycisk w serwisie transakcyjnym dla osób logujących się do banku na komputerach.

Na stronie mBank.pl/WOŚP bank wspólnie z Paynow  uruchomił bramkę do wpłat online w różnej formie. To rozwiązanie, które bank udostępni po raz drugi. Wpłaty bramką Paynow możliwe są również na stronie WOŚP wpłacam.wosp.org.pl

Dodatkowo w placówkach w całej Polsce pojawią się terminale, dzięki którym pieniądze będzie można wpłacić kartą. Bank przekazał też ponad 830 terminali płatniczych, z którymi będą kwestować wolontariusze WOŚP w dniu Finału.