Partner serwisuVisa dla biznesu

mBank


mBank nazywany jest najstarszym polskim fintechem. Obecnie mBank ma ponad 4 mln klientów, którzy mają dostęp do bankowości za pomocą aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Serwis transakcyjny mBanku należy do najwyżej ocenianych przez użytkowników. mBank oferuje klientom kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także konta dla firm. Rozbudowana sieć wpłatomatów mBank ułatwia klientom wpłaty gotówki na konto.
Ponad 800 firm zgłosiło się do konkursu mBanku
July 27, 2021, 4:33 PM

Minął termin składania wniosków do drugiej edycji konkursu Cyfrowe Rewolucje, w którym mBank pomaga firmom rozwinąć skrzydła w świecie online. Na zwycięzców czeka osiem nagród o wartości ponad 300 tys. PLN.

mBank na 27. Festiwalu Pol’and’Rock
July 26, 2021, 1:48 PM

Już po raz 4. mBank jest obecny na Festiwalu Pol’and’Rock. Tradycyjnie jest mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku Festiwal nie tylko zagości w zupełnie nowym miejscu, ale też przybierze formę hybrydową. 

Google Pay i Garmin Pay dostępne dla użytkowników kart korporacyjnych mBanku
June 18, 2021, 12:17 PM

Od 18 czerwca klienci korporacyjni mBanku mogą korzystać z dwóch nowych form płatności: Google Pay oraz Garmin Pay.

Co drugi Polak zetknął się z oszustwem w internecie. mBank przypomina o bezpieczeństwie
June 2, 2021, 11:29 AM

Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie mBanku - 58% respondentów przyznaje, że oni lub ich bliscy zetknęli się z oszustwami w sieci.

mBank udostępnia Apple Pay dla klientów korporacyjnych
May 18, 2021, 5:04 PM

mBank korporacyjny udostępnił klientom usługę Apple Pay. Klient unika w ten sposób dotykania przycisków terminala czy przekazywania karty płatniczej lub gotówki z rąk do rąk.