Tym razem zostanie poruszony wątek Buy Now Pay Later (BNPL) na rynku polskim. O szansach i zagrożeniach dla sektora będą rozmawiali Jan Ziomek oraz Kamil Liberadzki reprezentujący UKNF, Katarzyna Jóźwik ze Smartney, Jerzy Mroczek z BLIK, a także Radoslaw Nawrocki z PayPo.

UKNF i Fintech Poland o rynku BNPL w Polsce

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 18. rok życia oraz rejestracja poprzez formularz. Do osób, które wybrały udział w formule online, link dostępowy zostanie wysłany dzień przed wydarzeniem, na wskazany w formularzu adres e-mail.

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia w Centralnym Domu Technologii przy ulicy Kruczej 50 w Warszawie. Start zaplanowano na godzinę 10:00. Liczba miejsc w przypadku udziału stacjonarnego jest ograniczona. Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału stacjonarnego, prosimy o zaznaczenie takiej opcji na formularzu rejestracyjnym. Obowiązuje zasada „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Organizatorzy konferencji: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (WPiA UW), FinTechPoland. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.