ComperiaRaty to narzędzie do wyszukiwania ofert kredytów i pożyczek. Do portfolio banków, które oferują uzyskanie finansowania za jego pomocą, dołączył Santander Consumer Bank z kredytem gotówkowym online. Wcześniej Grupa Comperia współpracowała już z Santander Consumer Bankiem w zakresie wprowadzania jego oferty finansowania na platformę Comfino, czyli rozwiązania dla sklepów internetowych, które daje możliwość skorzystania z różnych metod płatności internetowych.

Współpraca ComperiaRaty i Santander Consumer Bank

Platforma ComperiaRaty, łącząca osoby szukające kredytu lub pożyczki z bankami i instytucjami finansowymi, została uruchomiona niemal cztery lata temu, w styczniu 2020 roku. Na jej bazie spółka stworzyła w 2021 roku wspomniane wyżej Comfino, bramkę płatności dla e-commerce.

Teraz Santander Consumer Bank proponuje na ComperiaRaty kredyt gotówkowy online na kwotę od 1 tys. do 60 tys. zł z możliwością spłaty od 10 do 84 miesięcy i RRSO na dzień 01.12.2023 na poziomie 12 proc. Z rozwiązania można skorzystać na odświeżonej graficznie platformie ComperiaRaty.pl oraz przez formularz u wydawców będących partnerami biznesowymi Comperia.pl SA – czytamy w komunikacie.

Warto przypomnieć, że w połowie zeszłego roku polskie fintechy – Comfino, będące częścią grupy Comperia.pl SA, oraz PragmaGO – ogłosiły właśnie współpracę. W jej efekcie oferta Comfino zostanie poszerzona o rozwiązanie Buy Now, Pay Later dla rynku B2B. Usługa oferowana przez PragmaGO w ramach bramki płatniczej Comfino obejmuje finansowanie zakupu nawet do 100 tys. zł.