Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej i zarazem VIII edycja prestiżowej Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża pozabankowa może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.

Prestiżowy plebiscyt każdego roku zdobywa coraz liczniejsze grono zwolenników, wśród których jest ceniony przede wszystkim ze względu na wysoką wiarygodność. Warto bowiem podkreślić, że w przypadku Loan Magazine Awards zwycięzców wskazują te osoby, które znają cały sektor najlepiej, a więc jego przedstawiciele. Podczas dotychczasowych 7 edycji rozdane zostały 124 statuetki w obecności w sumie blisko 1300 gości.

Fintek.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Loan Magazine Awards 2023 – kiedy?

Już 9 lutego 2023 organizatorzy zaplanowali VIII edycję tego branżowego święta, które tradycyjnie odbędzie się we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Udział w Gali jest płatny. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, można dokonać tego za pośrednictwem formularza https://loanmagazine.pl/awards/

– Podczas nadchodzącej edycji chcemy się skupić głównie na wyróżnieniu partnerstw zawiązywanych w różnych obszarach działalności rynku pożyczek pozabankowych, przyczyniających się do podnoszenia jakości oraz czyniących coraz bardziej atrakcyjny i profesjonalny rynek. Partnership korelujący w relacjach biznesowych to bardzo duża wartość dodana samego biznesu, ale również budowania jasnych i klarownych zasad współpracy czyniących trendy dla całej branży – mówi Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2023.

Społeczna odpowiedzialność gości Loan Magazine Awards

Loan Magazine Awards to nie tylko okazja do nagrodzenia najlepszych, ale także szansa na okazanie serca i wsparcia szczytnej sprawy – leczenia chorych dzieci. Każdego roku podczas Gali odbywa się aukcja charytatywna, a wszystkie zebrane w jej trakcie fundusze trafiają na konto wybranej Fundacji. W tym roku zgromadzone środki po raz kolejny zasilą konto Fundacji Zobacz Mnie. Na aukcji nie zabraknie zatem ciekawych gadżetów, wśród których znajdą się takie kolekcjonerskie rarytasy, jak koszulki i piłki z autografami gwiazd polskiego sportu.

Dotychczas podczas poprzednich edycji udało się wylicytować i przekazać Fundacjom kwotę 486 tysięcy złotych.

Loan Magazine Awards do kogo skierowana? Kogo nie może zabraknąć?

To przestrzeń przede wszystkich dla wszelkiego rodzaju pożyczkodawców reprezentujących obszar digital lending, ale również reprezentujących innowacyjne rozwiązania w zakresie kredytowania klienta indywidualnego jak również podmiotów B2B.

Marki, które dotychczas mieliśmy przyjemność gościć reprezentowały branże: instytucji bankowych, instytucji ubezpieczeniowych, obszaru BNPL, fintech, zarządzania wierzytelnościami, rynku płatności, dostawców rozwiązań IT, AI, wymiany danych, pośredników finansowych, rynku afiliacyjnego czy zajmujących się dostosowywaniem regulacji prawnych pod konkretne działalności.

Wydarzenie to również idealna okazja do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami czy nowymi podmiotami wkraczającymi na rynek ze swoimi unikalnymi rozwiązaniami.