Loteria potrwa do 30 kwietnia 2024 roku. Na jej zwycięzców czeka 7 dwuosobowych pakietów olimpijskich, a w każdym z nich – bilety lotnicze do Paryża i z powrotem, rezerwacja na pobyt oraz voucher hotelowy, przedpłacona karta płatnicza Visa – na drobne wydatki, a także bilety wstępu na wybrane wydarzenie sportowe Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024.

Kto może wziąć udział w loterii?

Oprócz tego, organizatorzy zapewniają transfer z lotniska oraz na lotnisko, a także opłacone bilety komunikacji miejskiej w Paryżu i pamiątkowe upominki. W akcji mogą wziąć udział mali i średni przedsiębiorcy korzystający z usług eService – bramki płatniczej e-commerce lub nie więcej niż trzech terminali płatniczych POS.

Szansę na wyjazd do Paryża mają też przedsiębiorcy, którzy podpiszą nową umowę z eService i w czasie trwania loterii – nie później niż 30 kwietnia 2024 r. przyjmą co najmniej jedną transakcję płatniczą kartą Visa.

Do loterii można przystąpić w dowolnym terminie, w czasie jej trwania, tj. do 30 kwietnia 2024 r., włącznie – poprzez rejestrację na stronie www.loteriavisaeservice.pl. Uczestniczący w loterii przedsiębiorcy otrzymają jeden los za każdą transakcję płatniczą kartą Visa, zrealizowaną za pomocą terminala POS albo bramki płatniczej eService. Przyznanie losu jest niezależne od wartości transakcji.