Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
PKO BP udostępnia metalową kartę kredytową dla klientów korporacyjnych
June 10, 2021, 11:52 AM

Najbardziej prestiżowa biznesowa karta kredytowa - PKO Visa Business Credit Premium - jest już dostępna dla klientów korporacyjnych PKO BP.

Sztuczna inteligencja w Visa. Można się zdziwić jak bardzo AI jest potrzebne w płatnościach [Podcast]
June 8, 2021, 6:00 AM

O tym jak AI działa w Visa z Adrianem Kurowskim, dyrektorem Visa Polska, rozmawiał Łukasz Piechowiak.

Visa stawia na biometrię. Inwestuje w LoginID
June 4, 2021, 2:03 PM

Inwestycja Visa i kontynuacja partnerstwa z LoginID dostarczy rozwiązania, które poprawią wygodę i bezpieczeństwo płatności.

Bank Millennium i Visa: 30-lecie pierwszej karty płatniczej w Polsce
June 1, 2021, 2:21 PM

30 lat temu Bank Millennium (wówczas Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG) wydał pierwszą w Polsce kartę płatniczą, którą była karta Visa.

ITCard będzie wydawał karty dla fintechów. Spółka rozszerza współpracę z Visa
June 1, 2021, 2:16 PM

Firma ITCard rozszerza współpracę z Visa jako partner programu „Fintech in a box”. W ten sposób spółka będzie wydawała karty dla podmiotów z branży FinTech.