Co dokładnie oferuje mBank? To przede wszystkim konto i karta z wzorem gamingowym, dostępne dla osób powyżej 13. roku życia. W zależności od rodzaju rachunku można także otrzymać premię za otwarcie konta i aktywność – nawet do 300 PLN.

Nowe konto gamingowe od mBanku

Nowe gamingowe konto od mBanku to także rabaty na platformy gamingowe, gry i akcesoria, możliwe do uzyskania w programie lojalnościowym mOkazje. Obecnie partnerami banku są ASUS, GOG.com i Muve.pl, ale lista ta ma być stale poszerzana.

Dodatkowo bank razem ze znanymi twórcami gamingowymi (TVGRYpl, PAGO, Nieuczesana, UrQueen, Diables), rzuci graczom wyzwania. Jeśli gracz je przejdzie, otrzyma achievement mBanku, który odblokuje nagrodę. Wyzwania będą odbywały się minimum raz w miesiącu a ich kalendarz będzie dostępny na stronie: https://wyzwaniambanku.pl.

Według szacunków wynikających z badań Polish Gamers Research, w Polsce gra już 16 mln osób między 15 a 65 rokiem życia. Zdaniem ekspertów z Polish Gamers Observatory przychody branży gier wygenerowane przez polskich konsumentów w roku 2021 przekroczą 2,5 mld złotych.

– Konta nie stworzyliśmy sami. Zaprojektowaliśmy je wspólnie z graczami, którzy wskazali nam, jakie elementy oferty bankowej są dla nich atrakcyjne. Chcieliśmy dać rzeczywiste korzyści nie tylko w momencie otwierania konta, ale też przez kolejne lata korzystania z niego – mówi Rafał Jakubowski, dyrektor marketingu bankowości detalicznej w mBanku.