Partner serwisu Visa dla biznesu

mBank zaprezentował pionową kartę

Fintek
Fintek
#mBank
Opublikowano: 2 września 2019, 19:54 Aktualizacja: 3 września 2019, 10:30

mBank wprowadził kolejną kartową innowację. Klienci tego najstarszego polskiego fintechu mogą już zamawiać pionowe karty, ale to nie jedyna różnica.

mBank pionowa karta

Pionowa karta mBanku może nie jest innowacją na miarę nagrody dla najlepszego fintechu, ale biorąc pod uwagę popularność metalowych kart (Revolut) tudzież wielkiego zainteresowania tytanową kartą Apple Card – być może to właśnie udogodnienia związane z niestandardowym wyglądem plastiku do płatności są tym czego oczekuje większość klientów.

mBank pionowe karty Visa, Mastercard

Karta z numerem na odwrocie

Ale karta z frontem w pionie ma nie tylko ładnie wyglądać w portfelu. Wyróżnia ją także zabezpieczenie. Wszystkie ważne informacje: imię, nazwisko oraz numer karty, zapisane są na odwrocie. Innymi słowy, nie da się ich podejrzeć przez ramię.

Co należy zrobić by mieć pionową kartę? Trzeba być klientem banku. Jeśli nie należymy do tego grona, to należy założyć rachunek w mBanku, czyli eKonto. Warunki są dosyć proste – wszystko jest za 0 zł pod warunkiem, że wykonamy przynajmniej jedną transakcję w miesiącu na dowolną kwotę. mBank oczywiście oferuje możliwość podłączenia karty do Google Pay i Apple Pay. 

ZAŁÓŻ KONTO W MBANKU JUŻ TERAZ


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mbank-zaprezentowal-pionowa-karte