Partner serwisu Visa dla biznesu

mPay przygotował grę. Dochód przekaże na służbę zdrowia

Fintek
Fintek
#Fintech#Koronawirus
Opublikowano: 28 kwietnia 2020, 13:33 Aktualizacja: 28 kwietnia 2020, 13:34

Dziś w sklepach Google Play i App Store pojawiła się darmowa gra, która łączy przyjemne z pożytecznym – zebrane przez użytkownika punkty będą przeliczalne na złotówki, a te przeznaczane na zakupy dla medyków.

mPay Hero

Wystarczy zainwestować trochę czasu i spróbować swoich sił w grze mPay Hero, aby realnie pomóc. Pokonując kolejne poziomy zdobywamy punkty, a te –  w dowolnym momencie – możemy zamienić na złotówki. Co tydzień zgromadzone fundusze będą przekazywane, za pośrednictwem Fundacji 4theFuture, na zakup środków ochrony osobistej dla personelu szpitali.

mPay łączy przyjemne z pożytecznym

– Chcemy wspierać, a jednocześnie pokazać naszej wirtualnej społeczności, że z nami mogą zdecydowanie więcej niż tylko realizować codzienne płatności. Pandemia koronawirusa rodzi poczucie bezsilności, ale często i nadmiar czasu, którego nie możemy spożytkować oddając się dotychczasowym rozrywkom. Pomyśleliśmy, że połączymy przyjemne z pożytecznym
i stworzymy inicjatywę, gdzie bawimy się a jednocześnie pomagamy innym i mamy poczucie sprawstwa. Dzięki mPay Hero każdy może przekazać pieniądze dla lekarzy i pielęgniarek, poświęcając w zamian jedynie trochę swojego czasu – powiedział Krzysztof Hejduk, prezes zarządu mPay.

Zebrane punkty mogą opcjonalnie zasilić również wirtualną portmonetkę użytkownika w aplikacji. W ramach dodatkowych rozgrywek, co tydzień 10 najlepszych graczy otrzyma od mPay bonus – nagrodę w wysokości 100 zł. Każda runda rozpocznie się o północy w poniedziałek i potrwa 7 dni.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mpay-przygotowal-gre-dochod-przekaze-na-sluzbe-zdrowia