Partner serwisuVisa dla biznesu

Koronawirus


Wszystkie niezbędne medyczne informacje o koronawirusie SARS-CoV-2 można sprawdzić na stronie Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego lub WHO. W tej kategorii znajdziesz artykuły związane z działaniami podjętymi przez sektor finansowy i fintech, które mają przyczynić się do zmniejszenia skali epidemii i przeciwdziałania jej skutkom.
Goldman Sachs publikuje raport o przyszłości pracy
July 30, 2021, 3:04 PM

Goldman Sachs opublikował kolejny raport z cyklu „Top of Mind”. Eksperci banku wraz z zaproszonymi gośćmi wypowiadają się na temat przyszłości pracy w postpandemicznej rzeczywistości.

Bot terapeutyczny od Emplocity zadba o psychikę młodych osób
July 22, 2021, 12:58 PM

Emplocity wspólnie z Laboratorium Neuronauki Emocji i Centrum Transferu Wiedzy pracuje nad stworzeniem innowacyjnego chatbota terapeutycznego.

Integracja aplikacji Kahoot! z platformą Zoom
July 22, 2021, 11:37 AM

Integracja ta ułatwi uczestnictwo w spotkaniach online, korzystanie z treści Kahoot! oraz prezentowanie przygotowanych materiałów.

Faktoring od Monevii chętniej wybieranym źródłem finansowania w czasach pandemii
July 15, 2021, 1:48 PM

Pandemia przyczyniła się do zamknięcia wielu firm, zwłaszcza tych, dla których pomoc rządowa była niewystarczająca lub całkowicie niedostępna.

Nethone otrzymuje 25 milionów PLN finansowania
July 15, 2021, 1:19 PM

W ciągu ostatniego roku Nethone, polska firma walcząca z fraudem płatniczym w sieci, podwoiła bazę klientów i właśnie zamknęła serię A finansowania w kwocie 25 mln zł.