Partner serwisuVisa dla biznesu

Koronawirus


Wszystkie niezbędne medyczne informacje o koronawirusie SARS-CoV-2 można sprawdzić na stronie Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego lub WHO. W tej kategorii znajdziesz artykuły związane z działaniami podjętymi przez sektor finansowy i fintech, które mają przyczynić się do zmniejszenia skali epidemii i przeciwdziałania jej skutkom.
Medyczny hackathon w walce z Covid-19
September 23, 2021, 1:59 PM

Wydarzenie, które połączy rywalizację specjalistów IT z medycyną, w wyniku czego może powstać innowacyjne narzędzie do walki z Covid-19, Hackathon „Hack4Med", pierwszy w historii organizowany przez Szpital Uniwersytecki.

Raport Blue Media - Polacy szukają finansowego bezpieczeństwa
September 13, 2021, 1:48 PM

Z badania Blue Media “Finanse Polaków w czasie pandemii”, wynika jednak, że staliśmy się bardziej ostrożni korzystając z usług instytucji finansowych i fintechów.

Tylko 4 proc. zatrudnionych w IT chce pracować w biurze
August 9, 2021, 2:06 PM

Jak zmieniły się realia pracy zdalnej w Polsce, Danii i Indiach? Zbadała to firma 7N, współpracująca z niemal 1500 doświadczonych konsultantów IT, wspierających zaawansowane projekty informatyczne.

Goldman Sachs publikuje raport o przyszłości pracy
July 30, 2021, 3:04 PM

Goldman Sachs opublikował kolejny raport z cyklu „Top of Mind”. Eksperci banku wraz z zaproszonymi gośćmi wypowiadają się na temat przyszłości pracy w postpandemicznej rzeczywistości.

Bot terapeutyczny od Emplocity zadba o psychikę młodych osób
July 22, 2021, 12:58 PM

Emplocity wspólnie z Laboratorium Neuronauki Emocji i Centrum Transferu Wiedzy pracuje nad stworzeniem innowacyjnego chatbota terapeutycznego.