Wydarzenie Mobile Trends Conference organizowane jest nieprzerwanie od 2012 roku. To jedna z największych w polskiej branży mobile biznesowa konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, trendom oraz marketingowi. Spotkasz tu przedstawicieli branży mobile oraz IT z całej Polski. Osoby, które tworzą, rozwijają i promują aplikacje mobilne. Największe zainteresowanie wzbudza wśród biznes developmentu oraz działów marketingu, UX i zarządzania. Wydarzenie jest dla wszystkich, którzy uwzględniają kanał mobile w swojej działalności oraz tych, którzy zamierzają to jak najszybciej nadrobić.

Konferencja będzie podzielona na scenę główną, na której prelegenci dołożą wszelkich starań, aby zainspirować Cię na 2023 rok. Oprócz tego będzie można także uczestniczyć na scenach związanych z:

  • Fintech
  • Commerce
  • Marketing
  • Management
  • Case study
  • UX Design

 Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: www.2023.mobiletrends.pl.

Gala, podczas której nagrodzone zostaną najlepsze aplikacje minionego roku.

Mobile Trends Awards to prestiżowe wyróżnienie branży mobile. Statuetki przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Poznamy najlepszą bankowość mobilną, m-commerce czy aplikacje dla biznesu. To tylko kilka z kategorii. Każdy ma szansę wygrać, gdyż projekty oceniane są za profesjonalizm, dostosowanie do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność. Zgłoszenia do nagród przyjmowane są do 16-go stycznia 2023 roku poprzez formularz na stronie www.mobiletrendsawards.pl.

Zgłoś projekt i wygraj Mobile Trends Awards 2022

Termin wysyłania zgłoszenia do MTA mija 16 stycznia. Formularz może wypełnić zleceniodawca lub realizator projektu. Nominacje zostaną ogłoszone najpóźniej do 27. lutego 2023 roku na tej samej stronie. Wszyscy nominowani zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w Gali MTA.

Uroczysta Gala Mobile Trends Awards

Gala odbędzie się 28-go marca 2023 roku o godzinie 19.00 w Hotelu Metropolo Krakow by Golden Tulip, przy ul. Orzechowej 11 w Krakowie. To ważne wydarzenie dla rynku IT będzie również transmitowane dla wszystkich na YouTubie marki Mobile Trends.

Zgłoszenia do nagród MTA przyjmowane są w następujących kategoriach:

✅ Bankowość Mobilna

✅ Fintech

✅ M-Commerce

✅ Biznesowe Rozwiązanie oparte o Mobile

✅ Kampania Mobilne

✅ Technologia wspierająca Mobile

✅ Rozwiązanie Mobilne dla dzieci

✅ Usługi

✅ Gra Mobilna

✅ Strona Mobilna

✅ Człowiek Roku

✅ Nowy Gracz Branży (start-up)

✅ Inne / Pozostałe

Dlaczego warto zgłosić się do Mobile Trends Awards?

Statuetki MTA to uznane już trofeum polskiego rynku mobile. Wśród dotychczas nagrodzonych znalazły się m.in. takie aplikacje i projekty, jak InPost, Escola, Bank Millennium, ING, mBank, Rossmann, Żabka, Hebe czy Radio 357.

Motywacji do zgłoszenia może być wiele. Uhonoruj zespół, zdobądź nobilitację dla inwestorów, poznaj ciekawe grono biznesowe na wydarzeniu. Pokaż swój projekt i zdobądź uznanie ekspertów. Do kogo powędrują nagrody w 2023? Możliwe, że do Ciebie. Przekonajmy się już wkrótce! Zgłoś się! Kliknij tutaj.