Cyfryzacja w świecie finansów to już praktycznie chleb powszedni. Technologia Marketing Cloud jest wykorzystywana obecnie przez liderów branżowych na całym świecie. Stosowane SI mają za zadanie przede wszystkim komunikować się z klientami w spersonalizowany i wiarygodny sposób. W branży finansów podobnie jest np. z działaniami na rzecz środowiska. Coraz częściej w Polsce stosuje się kwalifikowany podpis elektroniczny. Jest to prawdziwy game-changer w branży.

Nest Bank uruchamia Salesforce Marketing Cloud

Zaimplementowane narzędzie do wsparcia działań marketingowych funkcjonuje przede wszystkim w chmurze obliczeniowej. Rozwiązanie od Cloudity zostało już w pełni zintegrowane z systemem operacyjnym CRM Banku i jest to pierwsze tego typu uruchomienie produkcyjne powyższego rozwiązania w banku na terenie Polski.

Cloudity od 2014 roku świadczy usługi doradcze i wdrożeniowe związane z technologią i ekosystemem Salesforce. W ciągu ośmiu lat działalności firma zrealizowała ponad 600 projektów wdrożeniowych w 30 krajach. Zespół Cloudity to także ponad 180 konsultantów, programistów i architektów rozwiązań Salesforce pracujących w biurach w Warszawie, Sztokholmie i Berlinie.