Partner serwisuVisa dla biznesu

Nest Bank


Nest Bank (dawniej Smart Bank). "Nest" oznacza gniazdo, które ma symbolizować bezpieczeństwo i stabilność rodzinną. Nest Bank oferuje klientom dostęp do bankowości mobilnej i elektronicznej. Ponadto w Nest Banku klienci mogą założyć rachunek oszczędnościowy, wnioskować o kredyt lub założyć lokatę. Sieć placówek Nest Banku liczy ponad 200 oddziałów w całej Polsce.
Nest Bank uruchomił Marketing Cloud od Salesforce
30 maja 2022, 14:21

Marketing Cloud od Salesforce od Cloudity pozwala tworzyć m.in. tzw. customer journeys, które pozwalają precyzyjnie kształtować ofertę dla poszczególnych klientów.

Płać dzięki numerowi telefonu. Visa Mobile dostępna dla wszystkich klientów Nest Banku
16 maja 2022, 11:09

Na początek Visa nawiązała współpracę z Przelewy24, dzięki czemu nowa metoda płatności jest dostępna w tysiącach sklepów internetowych zintegrowanych z tym operatorem.

Rusza nowy program poleceń w Nest Banku. Można zyskać nawet 2000 zł
10 maja 2022, 12:13

Polecającym może zostać każdy klient indywidualny lub przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą w Nest Banku. Wystarczy się zarejestrować.

Nest Bank zmienia swój wygląd i zapowiada nowości. Konto otworzycie na selfie
6 kwietnia 2022, 12:50

Nest Bank całkowicie zmienił swoją identyfikację wizualną, przy okazji zapowiadając możliwość założenia konta w aplikacji mobilnej za pomocą selfie.

Zmiany w zarządzie Nest Banku
11 lutego 2022, 13:58

Rada nadzorcza Nest Banku powołała 1 lutego nowych członków zarządu, w tym Marka Szcześniaka.