Partner serwisuVisa dla biznesu

Nest Bank


Nest Bank (dawniej Smart Bank). "Nest" oznacza gniazdo, które ma symbolizować bezpieczeństwo i stabilność rodzinną. Nest Bank oferuje klientom dostęp do bankowości mobilnej i elektronicznej. Ponadto w Nest Banku klienci mogą założyć rachunek oszczędnościowy, wnioskować o kredyt lub założyć lokatę. Sieć placówek Nest Banku liczy ponad 200 oddziałów w całej Polsce.
Otwarta bankowość wkracza do kredytów firmowych Nest Banku
April 14, 2021, 12:29 PM

Dzięki otwartej bankowości informacje o dochodach firmy można przekazać logując się na swoje konto w innym banku. Wkrótce klient będzie mógł także podpisać umowę kredytową online. 

Nest Bank zmienia design kart I zapowiada kartę wirtualną
March 11, 2021, 9:45 AM

Nest wprowadzi kartę wirtualną wspólnie z Visa oraz First Data Polska należącą do Fiserv, z którą bank rozpoczął współpracę.

Nest Bank rozpoczyna cyfryzację kredytów firmowych
December 2, 2020, 10:31 AM

Już w połowie 2021 roku przedsiębiorcy będą mogli uzyskać w banku decyzję kredytową i podpisać umowę online bez wychodzenia z domu nawet w 10 minut.

Kolejny bank udostępnia aplikację w Huawei AppGallery
November 5, 2020, 10:37 AM

Niestety na razie aplikacja Nest Banku w Huawei AppGallery jest dostępna tylko dla urządzeń Huawei korzystających z Google Mobile Services.

Nest Bank też ma już BLIKA
August 26, 2020, 11:32 AM

Nest Bank w końcu udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z BLIKA. Klienci mogą już wygodnie płacić w sieci, wypłacać i wpłacać pieniądze z bankomatów z wykorzystaniem BLIKA.