Miko Marczyk wraz Szymonem Gospodarczykiem od kilku lat rywalizują na najważniejszych arenach międzynarodowych, jeżdżąc modelem marki Škoda Fabia Rally2 evo. Udział w rajdach i możliwość mierzenia się z najlepszymi nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie partnerów, m.in. Volkswagen Financial Services.

Gratka dla największych fanów rajdów WRC

Oferta jest dostępna dla obecnych i nowych klientów indywidualnych, beneficjentów usług w ramach konta osobistego w Pakiecie Standard z kartą Visa lub w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold.

Do tej pory klienci mogli wybierać wzory kart, na których były prezentowane największe klasyki Grupy Volkswagen (np. VW Beetle), jak i najnowsze modele aut elektrycznych (np. Porsche Taycan czy VW ID. Buzz)

Volkswagen Bank przygotował ponadto gratkę dla fanów rajdowego duetu. Jest nim drobny upominek od Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka przeznaczony dla klientów, którzy otworzą Konto osobiste w Pakiecie Standard z kartą Visa lub w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold i wybiorą wzór z wizerunkami rajdowców. Co więcej, już wkrótce posiadacze limitowanej edycji karty będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek w ramach promocji w firmowym sklepie www.mikomarczyk.pl.

Konto osobiste e-direct w Pakiecie Standard z kartą Visa jest bezpłatne niezależnie od transakcji i wpływów. Klienci mają zagwarantowane 0 zł za założenie i prowadzenie rachunku, pierwsze 250 przelewów, bezprowizyjne wypłaty z bankomatów w ramach sieci Planet Cash w całym kraju, ubezpieczenie w Pakiecie Podstawowym, a także wydanie, wznowienie i obsługę karty Visa.