Promocja „Zyskaj z kartą Visa” skierowana jest do nowych klientów – zarówno startujących, jak i prowadzących już działalność przedsiębiorców – którzy założą w ING swoje pierwsze konto firmowe i zamówią do niego kartę debetową Visa Business.

Promocja dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

W okresie promocji klienci otrzymają 5% zwrotu za płatności wykonane tą kartą w terminalach i w internecie. Dzięki tej ofercie nawet 600 zł może wrócić do firmy (maksymalnie 200 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zgłoszenia do promocji). Do promocji można przystąpić do końca roku.

Aby skorzystać z oferty należy:

  1. Zamówić kartę do konta Visa Business w trakcie otwierania konta firmowego w PLN lub po jego otwarciu w bankowości Moje ING;
  2. Zapisać się do promocji w trakcie zakładania konta lub przez formularz zgłoszenia dostępny w bankowości internetowej do 31 grudnia 2023;
  3. Aktywować kartę i płacić nią w terminalach i w internecie przez 3 kolejne miesiące.

Klienci firmowi mogą w ING: założyć firmę z księgowym za 0 zł, skorzystać z bezpłatnego konta przez 2 lata (a później pod warunkiem aktywności), z leasingu na samochód już od pierwszego dnia prowadzenia firmy czy też terminala za 0 zł przez 14 miesięcy (w modelu „płacisz, gdy używasz”) – czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.