Klienci biznesowi Alior Banku mogą korzystać z systemu bankowości internetowej BusinessPro, który zawiera szereg funkcji ułatwiających prowadzenie biznesu. Pozwala on na zarządzanie finansami, bez konieczności instalacji specjalnego oprogramowania, zapewnia także dostęp do wszystkich rodzajów operacji bankowych i aktualnych informacji finansowych przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Nowość dla przedsiębiorców od Alior Banku

System został właśnie rozwinięty o nowe funkcjonalności, które umożliwią klientom łatwe zarządzanie – również ich inwestycjami. Ma to być odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którym zależy na zabezpieczeniu i pomnożeniu swoich środków finansowych.

Głównymi zaletami nowego modułu internetowego jest uporządkowany widok portfela, w którym przedsiębiorca może zapoznać się z listą rachunków, papierów wartościowych, ich wyceną oraz wynikiem. W zakładkach klienci mogą kontrolować listę instrumentów na rachunku, bieżące zlecenia, informacje o finansach, historię i szczegóły rachunku.

Oprócz tego znajdują się tam dwie sekcje: Nowa Inwestycja i Oferty. W pierwszej z nich przedsiębiorca ma możliwość zapoznania się z podzielonymi na grupy instrumentami lub skorzystania z wyszukiwarki i porównania instrumentów o określonych kryteriach. W drugiej sekcji znajdują się oferty publicznych oraz bankowych papierów wartościowych z możliwością złożenia zapisu. Klienci biznesowi korzystający z programu mają dostęp do szeregu aplikacji, umożliwiających prezentację notowań i wykresów w czasie rzeczywistym oraz analizę techniczną.