System ING Księgowość, jest zintegrowany z aplikacją bankową oraz kontem firmowym. Klienci mogą korzystać z usługi fakturowania, samodzielnie się rozliczać, skorzystać z konsultacji księgowej albo pełnej obsługi w Biurze Rachunkowym – nawet na telefonie.

Zakładanie i rozwijanie firmy ze wsparciem księgowego w ING

– Księgowość zintegrowana z kontem bankowym jest wygodnym rozwiązaniem dla właściciela firmy, jak i dla jego księgowego, nawet jeżeli nie jest to księgowy w ING. Zamiast korzystać z dodatkowych programów można wystawiać, opłacać i przechowywać faktury w telefonie w aplikacji zintegrowanej z kontem bankowym – mówi Krzysztof Blinowski, Wiceprezes Zarządu w ING Usługi dla Biznesu.

– Obecnie już co drugi przedsiębiorca otwierający konto w ING Banku Śląskim aktywuje naszą aplikację. Chcemy jednak jeszcze mocniej wspierać swoich klientów, dlatego uruchomiliśmy na początku tego roku Biuro Rachunkowe dla przedsiębiorców, a teraz wprowadzamy nową usługę wsparcia księgowego przy zakładaniu działalności gospodarczej – dodaje.

Oferta Biura Rachunkowego daje przyszłym przedsiębiorcom możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z księgowym przed założeniem firmy oraz wsparcie w zarejestrowaniu działalności, otwarciu konta z księgowością za jednym razem, zdalnie. Bank dodatkowo proponuje pełną obsługę księgowego z gwarancją ceny w wysokości 100 złotych miesięcznie przez 2 lata – czytamy w komunikacie.