W ramach ONTOCHAIN Summit odbędą się dwa hackathony online, w trakcie których  uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w tworzeniu innowacyjnych aplikacji w celu rozwiązywania rzeczywistych wyzwań, w oparciu o usługi ekosystemu oprogramowania ONTOCHAIN.

Zapraszamy na ONTOCHAIN Summit for a Trustworthy Internet

Wydarzenie odbędzie się online, a rejestracja jest bezpłatna.

W trakcie eventu będzie można wysłuchać wystąpienia zatytułowanego: „Scalability, Replicability & Exploitability for blockchain-based applications at the EU level”. Następnie odbędzie się dyskusja w modelu roundtable. Eksperci z różnych obszarów spotkają się, aby przeanalizować ten temat z wieloaspektowych perspektyw, oferując cenne spostrzeżenia i stymulujące dyskusje.

W trakcie wydarzenia odbędą się dwa hackathony poświęcone następującej tematyce:

  • Hackathon #1 – Rozwój zaufanych aplikacji, które adresują prawa człowieka (23 i 24 czerwca)
  • Hackathon #2 – Rozwój zaufanych aplikacji dla e-commerce i innych usług (30 czerwca i 1 lipca).

Będzie to świetna okazja do networkingu pomiędzy innowatorami z branży web3. Hackathony pozwolą także na zdobycie cennego doświadczenia w rozwijaniu aplikacji na blockchainie. Do wygrania jest 6 nagród, z których najwyższa wynosi 3 tys. EUR.

Więcej informacji na temat można znaleźć na stronie organizatora: ONTOCHAIN Summit & Hackathons bring Web3 Innovators to deliver a Trustworthy Internet | ONTOCHAIN (ngi.eu)