Rozwiązanie jest proste: umowa ma formę krótkiego formularza, klient potwierdza zakup usługi SMS-em, natomiast link do płatności jest do niego wysyłany w wiadomości e-mail. Te narzędzia są gwarancją bezpieczeństwa całej transakcji.

Nowa usługa OTOWash od OTOAgent

Abonament MultiWash jest zawierany na 12 miesięcy. W ramach usługi dostępne będzie:

  • ręczne mycie i suszenie nadwozia,
  • mycia kół i nadkoli,
  • odkurzanie wnętrza pojazdu,
  • czyszczenie plastików,
  • czyszczenie szyb od środka,
  • odkurzanie bagażnika, jeżeli nie znajdują się w nim elementy wymagające przenoszenia lub wyjmowania.

Miesięczny koszt abonamentu to tylko 89 zł przy jednorazowym myciu auta osobowego lub 149 zł przy dwóch myciach w miesiącu.

– Można zatem zaoszczędzić nawet do 40% na profesjonalnym myciu i sprzątaniu auta. Usługa będzie dostępna w jednej z 700 ręcznych myjni w Polsce. To nowość, która stwarza wiele możliwości z wykorzystaniem narzędzi OTOAgent.pl. Jest atrakcyjna zarówno dla klientów, jak również dla agentów ubezpieczeniowych  – mówi Damian Jastrzębski, Co-founder i CTO w TechnologyAMD Sp. z o.o., właściciela platformy OTOAgent.pl.

Co OTOAgent oferuje agentom ubezpieczeniowym?

OTOWash będzie można połączyć z każdym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Z usługi będą mogły skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak też  klienci firmowi, czy flotowi.

– OTOAgent.pl stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Jest blisko agentów ubezpieczeniowych. Dlatego strategia insurtechu w 2021 roku opierała się na pozyskaniu jak największej liczby partnerów do współpracy, tak aby mogli z nimi rozmawiać i wdrażać rozwiązania których oczekują. Chcemy, by nasi partnerzy mogli zwiększać swoje dochody. Składki ubezpieczeniowe nie rosną, a Towarzystwa Ubezpieczeniowe chcąc poprawić swoją rentowność zaczynają zmniejszać prowizję agentom za sprzedaż wybranych produktów. Insurtech odpowiada na potrzeby agentów i ich biznesów, tak aby dzięki produktom mogli w obecnym otoczeniu zarabiać więcej – dodaje Damian Jastrzębski.

OTOAgent.pl to największa platforma dla agentów ubezpieczeniowych. To nowoczesny portal, który łączą agentów i ich klientów. Dostarcza dopasowane do wymagań działalności agenta ubezpieczeniowego narzędzia, które pozwalają usprawnić kontakt z klientami i uporządkować swoją pracę. W ponad 500 miastach Polski  skupia  blisko 2 tys. agentów ubezpieczeniowych.