Dane Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej pokazują, że coraz więcej Polaków prowadzi jednoosobowe działalności gospodarcze. W 2021 r. ich liczba wynosiła ponad 2,5 mln, a zgodnie z przewidywaniami sam rynek e-commerce znacząco wzrośnie.

Bank Pekao S.A. właśnie wprowadził ofertę dla mikroprzedsiębiorców, którzy założyli Konto Przekorzystne Biznes. Do standardowego pakietu dodano możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej w ramach oferty PZU Zdrowie.

Kilka pakietów – w zależności od potrzeb

W specjalnej ofercie cenowej dla mikroprzesiębiorców będących klientami Banku Pekao zawierają się pakiety medyczne, które umożliwiają m.in. dostęp do konsultacji lekarskich czy usług i badań specjalistycznych. Za założenie i prowadzenie konta klienci mogą także zyskać do 2 000 zł premii rocznie. Dodatkowo, nawet przy niewielkich obrotach firmy, bank oferuje im roczne zwolnienie z opłat za konto oraz za kartę.

Klienci banku preferujący konsultacje stacjonarne, powinni zwrócić uwagę na Pakiet Podstawowy oferujący konsultacje na miejscu u lekarzy. Z kolei tych, którzy wolą model zdalny obsługi, może zainteresować Pakiet Mini, z konsultacjami telemedycznymi.

Dostępne są także jednorazowe wizyty u specjalistów w ramach Pakietu Jednorazowej Konsultacji Stacjonarnej lub Pakietu Jednorazowej Konsultacji Zdalnej. Do wyboru jest również specjalna oferta w ramach Pakietu Zdrowa Kobieta i Pakietu Zdrowy Mężczyzna. Obejmuje ona jednorazowe wykonanie  palety badań specjalistycznych skierowanych dla wybranej płci oraz pojedynczej konsultacji internisty.

– Dodanie klientom firmowym Banku Pekao S.A. możliwości skorzystania z oferty pakietów medycznych PZU Zdrowie to kolejna odsłona realizacji strategii Banku Pekao i hasła „Odpowiedzialny Bank” – mówi Michał Karczewski, Dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Informacja o pakietach medycznych wraz z linkiem umożliwiającym przejście na dedykowaną stronę PZU Zdrowie jest dostępna w bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm, w zakładce „Oferty i Wnioski”. Aby zapoznać się z informacją o pakietach medycznych należy wyrazić zgodę na kontakt marketingowy, w tym zgodę na otrzymywanie ofert oraz informacji handlowej.