W ślad za luzowaniem rządowych obostrzeń obiekt ma być otwarty dla narciarzy już w najbliższy piątek, 12 lutego.

PayEye wdraża swoje rozwiązanie na stoku narciarskim

– Przygotowaliśmy zupełną nowość – płatność okiem. Pomysł spodobał nam się bardzo i wierzymy, że jest idealnym rozwiązanie dla klientów naszego stoku. Narciarze mają ze sobą wystarczająco dużo sprzętu i szukanie gotówki, czy też karty do płatności, to często jest problem. Teraz będzie im zdecydowanie łatwiej, bo nie będą musieli o tym pamiętać. Można powiedzieć, że zapłacą w mgnieniu oka – mówi Emilia Ptak, współwłaściciel obiektu w Machnicach.

Snow and Ski Machnice to dwa stoki i możliwość nocnej jazdy do godz. 22.00, a do tego szkółka narciarska i restauracja – obecnie sprzedająca posiłki na wynos. A wszystko to zaledwie 15 km od granic Wrocławia w Machnicach, w powiecie trzebnickim. Dla narciarzy, którzy skorzystają z płatności okiem na miejscu czeka niespodzianka. Dodatkowo rejestracja on-line na payeye.com pozwoli skorzystać ze zwrotu za pierwszą transakcję okiem do 50 zł, już podczas wizyty na stoku.

– Płatność okiem, to wygoda, bezpieczeństwo i możliwość wyboru. Już nie jest problemem sytuacja, gdy zapomnimy gotówki, albo rozładuje nam się telefon. Miłośnicy białego szaleństwa chcą mieć pełną swobodą, a o to dokładnie chodziło w idei payeye, którą wcieliliśmy w życie. Dziś już mamy 100 punktów na mapie Wrocławia i okolic, gdzie można realizować płatności okiem, a to nie koniec – wyjaśnia Krystian Kulczycki, prezes fintechu PayEye.

PayEye zamierza podbić e-commerce

PayEye pod koniec czerwca 2020 r. wprowadziło biometrię oka do komercyjnego zastosowania w płatnościach. Już dziś we Wrocławiu i w jego okolicach można płacić okiem m. in. w restauracjach i kawiarniach, sklepach spożywczych oraz delikatesach. Na liście znalazły się też punkty usługowe, stacje benzynowe i myjnie samochodowe, silnie reprezentowana jest również branża sportowa i rekreacyjna. Teraz celem PayEye jest wprowadzenie aplikacji mobilnej i podbój e-commerce.

PayEye wdrożył swoje płatności okiem między innymi w AC Hotel Wrocław, działającym w ramach największej na świecie międzynarodowej sieć hoteli Marriott International. Inne ciekawe wdrożenia to wrocławski Aquapark, czy lodowisko przy Stadionie Wrocław.