PKO BP wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus. Ponad standardowe 2 proc. w stosunku rocznym, nowo wpłacane środki na Konto, do kwoty 100 tys. zł przez 60 dni będą dodatkowo oprocentowane 6,5 proc., co daje łącznie 8,5 proc. stosunku rocznym – czytamy w komunikacie.

Promocyjne oprocentowanie od PKO BP

Promocyjne oprocentowanie obejmuje wpłaty nowych środków do wysokości 100 tys. zł i będzie oferowane do 29 czerwca bieżącego roku.

Bank przypomina w komunikacie, że podobne warunki oferuje młodym klientom, oszczędzającym na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym. Do końca czerwca trwa promocja, w ramach której środki zgromadzone na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym do kwoty 10 tys. zł są oprocentowane łącznie 8 proc. w skali roku ( 6 proc do kwoty 10 tys. zł oraz bonus 2 proc) .

Młody klient otrzymuje dodatkowy bonus w wysokości 2 proc. za systematyczne wpłaty od 20 zł do 1 000 zł i brak wypłat przez kolejne 3 miesiące. Odsetki podstawowe są kapitalizowane co miesiąc, a odsetki bonusowe w okresach 3-miesięcznych.