Partner serwisuVisa dla biznesu

PKO BP


PKO BP to największy bank w Polsce posiadający ponad 10 mln klientów. PKO BP oferuje dostęp do rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Serwis transakcyjny PKO BP należy do najwyżej ocenianych, a aplikacja mobilna PKO BP uznana została za najlepszą na świecie. PKO BP prowadzi rachunki, sprzedaje kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także lokaty.
Płatności BLIKIEM bez kodu i potwierdzania w aplikacji. Nowość od Allegro i PKO BP
July 21, 2021, 8:43 AM

Użytkownicy aplikacji IKO od PKO BP będą mogli zapłacić BLIKIEM na Allegro bez konieczności podawania kodu czy zatwierdzania transakcji w aplikacji banku, a jedynie poprzez potwierdzenie płatności na Allegro.

PKO BP aktualizuje aplikację mobilną iPKO Biznes
July 19, 2021, 1:33 PM

Nowa wersja ma zmienioną szatę graficzną, wygodniejszą nawigację, a pasek menu i zmiana kontekstów sprawią, że obsługa aplikacji ma być jeszcze łatwiejsza.

Rok Automarket.pl i 2 tys. sprzedanych aut
July 8, 2021, 10:41 AM

Klienci zdecydowali się już na 2 tys. samochodów w ciągu roku działalności pierwszej w Polsce bankowej platformy online do zakupu aut.

Nowości w IKO: Autooszczędzanie, edycja stałych zleceń, split payment i tryb ciemny na iOS
June 24, 2021, 1:03 PM

Liczba aktywnych aplikacji IKO przekroczyła 5,5 mln, a od momentu uruchomienia aplikacji użytkownicy logowali się do niej w sumie 3,4 mld razy.

Hack4Lem - setki uczestników pracowało nad rozwiązaniami przyszłości
June 24, 2021, 9:27 AM

W miniony weekend w warszawskiej Rotundzie PKO Banku Polskiego odbył się #Hack4Lem, hackathon online, w którym udział wzięło niemal pół tysiąca osób.