Partner serwisuVisa dla biznesu

PKO BP


PKO BP to największy bank w Polsce posiadający ponad 10 mln klientów. PKO BP oferuje dostęp do rachunku za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Serwis transakcyjny PKO BP należy do najwyżej ocenianych, a aplikacja mobilna PKO BP uznana została za najlepszą na świecie. PKO BP prowadzi rachunki, sprzedaje kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także lokaty.
PKO Bank Polski oferuje nowe lokaty. Oprocentowanie sięga 7,5%
19 września 2022, 13:21

W ofercie banku pojawiła się m.in. 3-miesięczna lokata na nowe środki z oprocentowaniem 7% dla klientów indywidualnych oraz 7,5% dla bankowości osobistej i prywatnej.

PKO BP umożliwia w pełni zdalne założenie konta dla dziecka
14 września 2022, 09:08

Klienci PKO Banku Polskiego, którzy chcą otworzyć konto swoim dzieciom mogą to zrobić całkowicie zdalnie za pośrednictwem serwisu iPKO i aplikacji IKO.

PKO Bank Polski oraz Accelpoint poszukują zielonych technologii
13 września 2022, 13:19

Ruszył nabór do „Poland ClimAccelerator”. To 5-miesięczny program akceleracyjny dla startupów rozwijających technologie z obszarów zrównoważonego rozwoju.

PKO BP we współpracy z eService udostępnia terminal w smartfonie 
12 września 2022, 13:12

PKO Bank Polski oferuje klientom biznesowym aplikację LikePOS. Pozwala ona przekształcić telefon lub tablet z systemem Android w terminal płatniczy.

Pożyczka bez konta już dostępna w najnowszej wersji aplikacji IKO
9 września 2022, 11:40

O pożyczkę bez konta w IKO można wnioskować całkowicie online w aplikacji, bez potrzeby wizyty w oddziale. Decyzja ma być wydawana w kilka minut.