Twisto oferuje kupującym płatności odroczone w sklepach internetowych, rozłożenie należności na raty i płatności w sklepach stacjonarnych wirtualną lub fizyczną kartą Twisto.

Zamów produkty z Neonet, zapłać do 30 lub 45 dni później

Od teraz każdy kupujący na platformie neonet.pl i neo24.pl może zapłacić za zamówiony produkt do 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów lub w przypadku osób, które zarejestrowały się w aplikacji Twisto – do 45 dni (do 15. dnia następnego miesiąca). To rozwiązanie pozwala klientom także na rozłożenie całej kwoty na raty.

– Cieszy nas, że Neonet zdecydował się wybrać Twisto jako dostawcę płatności odroczonych do swoich sklepów internetowych. Ta współpraca pozwoli nam na wzmocnienie naszej pozycji w segmencie elektro, a także zapewni nowe możliwości klientom sieci. Twisto gwarantuje kupującym doskonały user experience, a sieci sprzedaży: obsługę sklepu oraz wspólne działania marketingowe. Dajemy kupującemu 30 dni na zapłatę, jednocześnie przekazując należność do sklepu już w następnym dniu – komentuje Adam Miziołek, country manager Twisto.

Płatności odroczone od Twisto w sklepach Neonet

Jak to działa? Na etapie podsumowania koszyka, po wybraniu Twisto jako metody płatności, system zweryfikuje po adresie e-mail, czy kupujący posiada już konto w aplikacji – jeśli tak, wówczas wydatek zostanie automatycznie przypisany do użytkownika, a zamawiający będzie poproszony o podanie PINu. W przypadku niezarejestrowanych klientów, system przekieruje ich na stronę PayU, gdzie dokonają płatności jednym przyciskiem. Użytkownik posiadający konto Twisto może również dokonać płatności w Neonet za pośrednictwem karty Twisto wydanej przez Mastercard.

Twisto sprawdza wiarygodność kredytową kupującego i potwierdza zakup, a klient otrzymuje wszystkie niezbędne informacje na adres email. System przypomina również o zbliżającym się terminie spłaty. W sklepie Neonet tą formą płatności będą objęte zakupy na łączną kwotę od 50 zł, do maksymalnie 1500 zł wraz z kosztem dostawy.

Osoby zarejestrowane na platformie mają też możliwość m.in. opłacenia rachunków punktami Twisto, otrzymania cashbacku, rozłożenia zakupów na raty (produkty o wartości co najmniej 200 zł), czy podzielenia płatności dokonanej w sklepie internetowym z innymi osobami – tzw. Twisto Split.