Partner serwisuVisa dla biznesu

PayU


PayU to lider płatności online w sektorze e-commerce rozwijający nowe usługi m.in. płatności odroczone. Co to jest PayU - formalnie jest to licencjonowana przez KNF Krajowa Instytucja Płatnicza oferująca możliwość dokonania płatności przez Internet. Oprócz tradycyjnych szybkich płatności PayU oferuje klientom szereg innych usług m.in. PayU Płacę później czy możliwość płatności BLIKIEM.
Przedsiębiorcy odżyją dzięki e-commerce
February 11, 2021, 1:51 PM

Coraz większe nasycenie e-commerce w Polsce staje się faktem. Obecnie na 1 tys. mieszkańców przypada średnio 1 sklep internetowy. Jeszcze trzy lata temu było to tylko… 0,5 sklepu.

PayU łączy siły z Silverflow i zaoferuje nowe rozwiązanie dla fintechów
February 3, 2021, 11:02 AM

W ramach partnerstwa ma powstać nowa usługa dla dostawców usług płatniczych - chodzi o system do obsługi płatności kartowych.

PayU będzie oferować płatności odroczone z Twisto 
January 26, 2021, 11:01 AM

Klienci kupujący w sklepach internetowych korzystających z systemu PayU zyskają możliwość darmowego przesunięcia płatności nawet do 45 dni.

Lokalne metody płatności to klucz do sukcesu polskich e-sklepów na zagranicznych rynkach
November 13, 2020, 1:42 PM

Roczna wartość produktów i usług sprzedanych online za granicę przez polskie firmy wynosi 52 mld zł – wynika z ostatnich danych GUS.

PayU poszerza ofertę lokalnych metod płatności w Europie
August 12, 2020, 12:53 PM

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ekspansją międzynarodową wśród przedsiębiorców, PayU poszerza listę oferowanych dotychczas metod płatności w Europie.