Partner serwisuVisa dla biznesu

PayU


PayU to lider płatności online w sektorze e-commerce rozwijający nowe usługi m.in. płatności odroczone. Co to jest PayU - formalnie jest to licencjonowana przez KNF Krajowa Instytucja Płatnicza oferująca możliwość dokonania płatności przez Internet. Oprócz tradycyjnych szybkich płatności PayU oferuje klientom szereg innych usług m.in. PayU Płacę później czy możliwość płatności BLIKIEM.
Nowy operator płatności na OLX. Do Adyen dołącza PayU
14 lutego 2022, 16:47

Serwis OLX poinformował o zmianach w regulaminie, w ramach których na platformie pojawi się nowy operator płatności. Nowy regulamin wejdzie w życie wraz z końcem lutego.

Jakie wyzwania dla rynku płatności przyniesie 2022 rok? [Wideo]
12 stycznia 2022, 10:27

O trendach i usprawnieniach w obszarze płatności Izabela Kozakiewicz rozmawia z Jakubem Seifertem, head of acquiring w PayU.

Płatności odroczone PayPo dostępne dla klientów PayU
6 grudnia 2021, 10:04

To kolejne duże partnerstwo PayU na rynku BNPL - wcześniej wdrożono rozwiązania od Twisto.

PayU udostępnia płatności push dla klientów biznesowych w Europie we współpracy z Visa
29 lipca 2021, 13:22

PayU, operator na rynku płatności online działający na czterech kontynentach, ogłasza udostępnianie płatności push we współpracy z Visa, światowym liderem płatności cyfrowych.

Pizza Hut i PayU wprowadzają usługę „Zamów online do stolika”
27 lipca 2021, 10:17

Usługa umożliwia złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności bez potrzeby oczekiwania na kelnera. Polska jest pierwszym krajem, w którym wdrożono rozwiązanie.