Partner serwisuVisa dla biznesu

PayU


PayU to lider płatności online w sektorze e-commerce rozwijający nowe usługi m.in. płatności odroczone. Co to jest PayU - formalnie jest to licencjonowana przez KNF Krajowa Instytucja Płatnicza oferująca możliwość dokonania płatności przez Internet. Oprócz tradycyjnych szybkich płatności PayU oferuje klientom szereg innych usług m.in. PayU Płacę później czy możliwość płatności BLIKIEM.
PayU udostępnia płatności push dla klientów biznesowych w Europie we współpracy z Visa
July 29, 2021, 1:22 PM

PayU, operator na rynku płatności online działający na czterech kontynentach, ogłasza udostępnianie płatności push we współpracy z Visa, światowym liderem płatności cyfrowych.

Pizza Hut i PayU wprowadzają usługę „Zamów online do stolika”
July 27, 2021, 10:17 AM

Usługa umożliwia złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności bez potrzeby oczekiwania na kelnera. Polska jest pierwszym krajem, w którym wdrożono rozwiązanie.

PayU przejęło indyjski PaySense
January 10, 2020, 5:43 PM

PayU podbija Indie. Fintech właśnie przejął wartą 185 mln dolarów indyjską internetową firmę pożyczkową.

Naspers przenosi się do Amsterdamu
March 25, 2019, 9:16 PM

Naspers ogłosił, że przeorganizuje się w nową grupę, która obejmie wszystkie międzynarodowe aktywa internetowe południowoafrykańskiego giganta.

Apple Pay już działa w serwisach obsługiwanych przez PayU
October 8, 2018, 2:41 PM

PayU zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wdrożyło płatności Apple Pay. Na początek w ten sposób można zapłacić na stronach Fundacji Siepomaga.