Partner serwisuVisa dla biznesu

PayU


PayU to lider płatności online w sektorze e-commerce rozwijający nowe usługi m.in. płatności odroczone. Co to jest PayU - formalnie jest to licencjonowana przez KNF Krajowa Instytucja Płatnicza oferująca możliwość dokonania płatności przez Internet. Oprócz tradycyjnych szybkich płatności PayU oferuje klientom szereg innych usług m.in. PayU Płacę później czy możliwość płatności BLIKIEM.
PayU udostępnia płatności push dla klientów biznesowych w Europie we współpracy z Visa
July 29, 2021, 1:22 PM

PayU, operator na rynku płatności online działający na czterech kontynentach, ogłasza udostępnianie płatności push we współpracy z Visa, światowym liderem płatności cyfrowych.

Pizza Hut i PayU wprowadzają usługę „Zamów online do stolika”
July 27, 2021, 10:17 AM

Usługa umożliwia złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności bez potrzeby oczekiwania na kelnera. Polska jest pierwszym krajem, w którym wdrożono rozwiązanie.

Smartney i PayU nawiązują współpracę
May 7, 2021, 10:58 AM

Smartney i PayU zawarły umowę o współpracy. Klienci sklepów internetowych, które udostępniają płatność za pośrednictwem PayU, będą mogli skorzystać z pożyczki od Smartney. 

Wydatki online na modę i urodę w Polsce rosną szybciej niż w Czechach i w Rosji
May 5, 2021, 3:57 PM

Rynki szybko rozwijające się, wśród nich Polska, odnotowują wzrost wydatków konsumenckich w internecie – wynika z najnowszego raportu PayU.

Polacy polubili raty online - w 2020 roku popyt na płatności ratalne online wzrósł o 45%
March 23, 2021, 11:36 AM

Popyt na zakupy internetowe na raty systematycznie rośnie – wynika z danych PayU. W 2020 roku łączna wartość zakupów opłacanych tą metodą płatności wzrosła o 45%.