Wniosek o pożyczkę jest dostępny na stronie internetowej www.pekao.com.pl/kredyt-online. Klient weryfikuje swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu lub za pośrednictwem bankowości internetowej w innym banku. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy 7 tys. zł, nowy klient banku może uzyskać ją całkowicie online. W przypadku wyższej kwoty pożyczki, bank zaprosi go do dowolnie wybranego oddziału na podpisanie umowy.

Pożyczka online bez prowizji dla nowych klientów Banku Pekao

– Obecnie klienci, którzy nie mają jeszcze konta w naszym banku, mogą otrzymać pożyczkę całkowicie online. W przypadku np. nagłych wydatków, może to być bardzo pomocne – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidulanego w Banku Pekao S.A.

Oprócz szybkiego procesu online, nowi klienci otrzymują również atrakcyjne warunki pożyczki:

  • 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki,
  • kwota pożyczki nawet do 250 000 zł,
  • RRSO 12,04 proc.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł 24 rata wyrównująca 109,56 zł .Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 18.07.2023 roku.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o udogodnieniu dla przedsiębiorców, dzięki któremu w PekaoBiznes24 można otworzyć zdalnie subkonto w minutę. Usługa dotyczy m.in. rachunków bieżących, pomocniczych czy funduszy celowych. Co istotne już w ciągu minuty od podpisania elektronicznego wniosku klient może korzystać z konta za pomocą bankowości internetowej.