Organizatorem wydarzenia jest Linkhouse– platforma content marketingu i link buildingu. Firma jest też twórcą innowacyjnego narzędzia Link Planner, które przygotowuje i realizuje kampanie link buildingowe za użytkownika.

SEO Poland On Tour by Linkhouse 2023

Już wkrótce cała mazowiecka branża SEO spotka się na kolejnym wydarzeniu z serii 16 czerwca o godzinie 18:00 w Pełną Parą (Mokotów) przy ulicy Olkuskiej 7, entuzjaści SEO będą mieli okazję przyswoić ogromną dawkę wiedzy prosto od topowych ekspertów z branży. 

Podczas barcampu prelekcje wygłoszą: Sebastian Heymann, Piotr Pantkowski, Mariusz Jałyński, Jacek Żmudziński, Marcin Miedziński oraz Maciej Chmurkowski.

– Na scenie barcampu pojawią się eksperci z branży SEO z aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Line-up jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić uczestnikom jak najlepszą dawkę wiedzy. Będzie to też świetna okazja, żeby zadać specjalistom swoje pytania dotyczące branży, więc naprawdę warto być z nami  – przekonuje Martyna Mojsa, CEO Linkhouse.

Kolejne wydarzenia z cyklu odbędą się w Gdańsku, Poznaniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Białymstoku, Lublinie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Katowicach.

W programie barcampów, oprócz prelekcji ekspertów, przewidziane są również: czas na networking z innymi specjalistami, konkursy wiedzy branżowej z nagrodami, a także inne atrakcje (takie jak pokazy ognia podczas plażowego eventu w Gdańsku).

Więcej szczegółów oraz bilety można znaleźć na stronie: https://seopoland.pl/