Kolejna edycja promocji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom” trwa do 31 marca bieżącego roku. Nagrody są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 17 lat.

Otwórz konto swojemu dziecku, a Bank Pekao nagrodzi je nawet 200 zł

Najmłodsi klienci banku za jednoczesne założenie Konta Przekorzystnego dla młodych i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb oraz zapisanie do promocji dostaną 100 zł. Drugi warunek jest uzależniony od wieku dziecka. W przypadku dzieci poniżej 13 lat kolejny bonus w wysokości 100 zł trafi do nich, jeśli saldo na ich Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb 15 kwietnia 2022 r. będzie wynosić więcej niż 50 zł. Nastolatki powyżej 13 lat otrzymają 100 zł, jeśli do 15 kwietnia 2022 r. wykonają minimum 3 transakcje bezgotówkowe (kartą do konta lub aplikacją).

Konto dla dziecka można założyć bez konieczności wizyty w oddziale. Wystarczy, że rodzic zaloguje się do aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 i w zakładce Panel rodzica wybierze wiek dziecka oraz produkty.

W Banku Pekao bankowość dla najmłodszych to także aplikacja PeoPay KIDS, która uczy dzieci oszczędzania i wprowadza je w dorosły świat finansów. Mogą z niej korzystać już sześciolatki.