W Programie Poleceń – Polecam Przekorzystnie, każdy klient za skuteczne polecenie jednej osoby może liczyć na nagrodę w wysokości od 50 zł do 100 zł w zależności od wybranego konta przez poleconego. Sam polecony za otwarcie konta również może zyskać od 50 zł do 100 zł. Do wyboru są cztery rodzaje rachunków z oferty banku: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. Premia zostanie przyznana, gdy polecony klient otworzy konto.

Kolejna promocja od Banku Pekao

W Programie Polecam Przekorzystnie mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci (posiadający konto w banku), jak również ci, którzy założą konto w okresie trwania programu. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24.

Co ważne, należy pamiętać o przekazaniu poleconej osobie kodu promocyjnego – którym dla ułatwienia jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie. Konto można otworzyć w oddziałach banku w całej Polsce lub online, za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay.

Każdy klient banku może polecić konto maksymalnie 15 osobom, czyli zyskać nawet 1500 zł. Klient polecony, aby dostać nagrodę powinien wykonać pięć transakcji bezgotówkowych, w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, po miesiącu założenia konta. Natomiast klient polecający otrzymuje nagrodę za skuteczne polecenie konta.