Uprawnieni klienci Revolut mogą aplikować o limit w karcie kredytowej do 50 tys. zł bezpośrednio z poziomu aplikacji klikając zakładkę „Kredyty”. W ramach standardowej oferty otrzymają nielimitowany cashback 0,1% i bezodsetkowy okres do 62 dni.

Revolut rusza z promocjami z okazji Black Friday

Na czym polega promocja 5% w karcie kredytowej Revolut? Przez 3 miesiące każdy nowy posiadacz karty kredytowej, może skorzystać z podwyższonego do 5% cashbacku za zakupy w sklepach stacjonarnych lub online, o wartości do 2 tys. zł. Po przekroczeniu tej kwoty cashback wróci do poziomu 0,1% . Płatności można dokonać zarówno „kredytówką” w wersji fizycznej, jak i wirtualnej.

Promocję można połączyć z innymi formami cashbacku w usługach Revolut. Przykładowo, jeśli w Revolut Rewards cashback w promocji Zalando Lounge wynosi 10% i zapłacimy kartą kredytową Revolut, to wróci do nas 10% na konto i 5% na kartę, czyli w sumie 15%.

– Wg Revolut Money Report, co piąty pytany w Polsce mężczyzna i co siódma kobieta, jeśli tylko znajdą dobrą okazję na Black Friday lub Cyber Monday, do zapłaty użyją karty kredytowej. Dlatego, postanowiliśmy zaproponować konkretną korzyść w ramach karty kredytowej Revolut w postaci cashbacku 5%. To potencjalnie zaoszczędzone 100 zł przy okazji przedświątecznych zakupów. To pierwsza z promocji Revolut na Black Friday, będą kolejne! – zapowiada Tomasz Jarczyk, Dyrektor ds. Produktów Kredytowych Revolut w Polsce.