Partner serwisuVisa dla biznesu

Revolut


Revolut to FinTech oferujący kartę wielowalutową połączoną z aplikacją mobilną. Firma jest nadzorowana przez FCA (brytyjski odpowiednik KNF) oraz posiada licencję bankową na Litwie. Obecnie z jej usług korzysta 4 mln osób, w tym 350 tysięcy w Polsce. Jak działa Revolut? Jak każda karta płatnicza umożliwia zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie, a także wypłaty gotówki z bankomatów. Są różne plany cennikowe - podstawowy rachunek Revolut jest darmowy.
Revolut odświeża aplikację dla najmłodszych klientów
18 sierpnia 2022, 09:17

W odświeżonej ofercie dla młodych pojawia się m.in. nowa funkcja "Revolut me!". Dzięki niej użytkownicy mogą otrzymywać i wykonywać darmowe, błyskawiczne przelewy.

Revolut rzuca wyzwanie Klarnie, PayPo i Allegro. Fintech uruchamia odroczone płatności
10 sierpnia 2022, 10:55

Po udanej premierze w Irlandii, dostęp do usługi ratalnej pod nazwą Pay Later otrzymali dziś pierwsi klienci w Polsce. Pay Later pozwala rozłożyć koszt zakupów do kwoty 5 tys. PLN na trzy raty.

Prawie 1,5 mln osób przystąpiło już do kursów z wiedzy finansowej w aplikacji Revolut
4 sierpnia 2022, 06:00

Revolut uruchomił w lipcu moduł edukacyjny ‘Learn & Earn’ by zachęcić do edukacji finansowej - z pierwszych kursów skorzystało już ponad 1 mln osób.

Revolut udostępnił 22 nowe kryptowaluty. W sumie oferuje ich już ponad 80
3 sierpnia 2022, 10:48

Od teraz zainwestować można np. w CLV (Clover Finance), FORTH (Ampleforth), AVAX (Avalanche), SAND (Sandbox), GALA (Gala Games), AXS (Axie Infinity), JASMY (Jasmy), czy ENS (Ethereum Name Service).

Revolut świętuje 7 urodziny i chwali się 20 milionami klientów
15 lipca 2022, 13:33

Dzięki współpracy z influencerami, liczba obserwujących socjalmedia Revolut wzrosła do ponad 1,4 miliona osób. Marka uruchomiła także niedawno swój profil na TikToku.