Partner serwisuVisa dla biznesu

Revolut


Revolut to FinTech oferujący kartę wielowalutową połączoną z aplikacją mobilną. Firma jest nadzorowana przez FCA (brytyjski odpowiednik KNF) oraz posiada licencję bankową na Litwie. Obecnie z jej usług korzysta 4 mln osób, w tym 350 tysięcy w Polsce. Jak działa Revolut? Jak każda karta płatnicza umożliwia zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie, a także wypłaty gotówki z bankomatów. Są różne plany cennikowe - podstawowy rachunek Revolut jest darmowy.
Revolut Money Report: 80% klientów zamierza wyjechać na zagraniczne wakacje
May 11, 2021, 10:59 AM

Według Revoult Money Report: 80% klientów zamierza wyjechać na zagraniczne wakacje, gdy tylko pojawi się taka możliwość, a 52% liczy na paszport szczepionkowy.

Revolut umożliwi wypłatę bitcoinów
May 6, 2021, 9:59 AM

Klienci będą mogli przelać zakupione w Revolut bitcoiny na prywatne portfele. Funkcja ułatwi wybór miejsca gdzie chcą przechowywać swoje BTC.

Polacy coraz chętniej kupują bitcoiny przez Revoluta
April 30, 2021, 11:03 AM

Kryptowaluty znalazły się w polu zainteresowania polskich konsumentów, czego dowodem może być zwiększony wolumen transakcji wśród użytkowników aplikacji Revolut.

Revolut 8.0 - nowy design aplikacji i opcje personalizacji ekranu
April 29, 2021, 12:44 PM

Nowa wersja aplikacji zapewnia łatwy dostęp do wszystkich produktów w zakładce Centrum (Hub).

Revolut zatrudnia nową CEO i przeznaczy 25 mln USD na ekspansję w Indiach
April 22, 2021, 12:49 PM

Stanowisko CEO Revoluta w Indiach obejmie Paroma Chatterjee, która wcześniej pracowała w takich spółkach jak Lendingkart, Via.com, Flipkart i Airtel Money.