Partner serwisuVisa dla biznesu

Revolut


Revolut to FinTech oferujący kartę wielowalutową połączoną z aplikacją mobilną. Firma jest nadzorowana przez FCA (brytyjski odpowiednik KNF) oraz posiada licencję bankową na Litwie. Obecnie z jej usług korzysta 4 mln osób, w tym 350 tysięcy w Polsce. Jak działa Revolut? Jak każda karta płatnicza umożliwia zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie, a także wypłaty gotówki z bankomatów. Są różne plany cennikowe - podstawowy rachunek Revolut jest darmowy.
Revolut podnosi opłaty
February 18, 2021, 12:50 PM

Rosną opłaty w Revolut. Zmiany w cenniku obejmą wypłaty z bankomatów, przelewy międzynarodowe i limity w transakcjach akcjami. Będzie drożej.

Revolut wprowadzi płatność kodami QR
February 18, 2021, 6:00 AM

Revolut Business, z którego korzysta już 500 tys. firm na świecie i 10 tys. w Polsce, udostępni przedsiębiorcom możliwość akceptacji płatności za pomocą kodów QR.

Revolut wzmacnia polski zespół o byłych pracowników Citibanku, Aliora i Kreditech
February 16, 2021, 9:57 AM

Revolut kontynuuje inwestycje nad Wisłą i wzmacnia zespół. Do warszawskiego biura dołączają eksperci z sektora bankowego.

Revolut ma już 15 mln klientów i planuje wystąpić o licencję bankową w USA
February 13, 2021, 12:00 PM

Revolut to jeden z najcenniejszych i najbardziej rozpoznawalnych europejskich fintechów, który już od przynajmniej dobrych dwóch lat szykuje się do podboju amerykańskiego rynku. Teraz spółka zapowiedziała, że wystąpi o licencję bankową w USA.

Revolut wprowadzi elastyczny model pracy. Przestrzenie biurowe przekształci w Rev Labs
February 1, 2021, 9:38 AM

Większość z ponad 2000 pracowników sama zdecyduje jak często chce pracować z domu i kiedy chce odwiedzać biuro.