Partner serwisu Visa dla biznesu

Przelewy24 już na Amazonie!

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Amazon
Opublikowano: 21 czerwca 2018, 10:44 Aktualizacja: 28 kwietnia 2019, 18:45

Amazon poinformował dzisiaj o udostępnieniu nowej metody płatności dla polskich klientów. W serwisie Amazon.de można już płacić przez pay-by-linki, dzięki współpracy z Przelewy24.

Nowa metoda płatności dla polskich klientów Amazona

– Klienci posiadający rachunek w polskim banku mogą dokonywać płatności w złotych za pośrednictwem serwisu Przelewy24, nawet jeśli cena w kasie wyświetlana jest w euro. Serwis Przelewy24 dokona przewalutowania z euro na złotówki bez pobierania dodatkowych opłat – czytamy na stronie Amazona.

Płatności z Przelewy24 dla polskich klientów Amazona

Wdrożenie nowego modelu płatności ma zapewne związek ze współpracą na linii Przelewy24 – Currency One, operatorem serwisów Internetowy Kantor i Walutomat. Od czerwca zeszłego roku spółki działają w ramach jednej grupy.

Serwis Amazon jest dostępny dla polskich klientów za pośrednictwem polskiej wersji strony Amazon.de. Pay-by-link to wciąż najpopularniejsza metoda płatności wśród polskich internautów. Po wybraniu produktów na stronie Amazona należy wybrać płatności za pośrednictwem Przelewy24, po czym zostaniemy poproszeni o wybór swojego banku. Na stronie serwisu Przelewy24 będzie widoczna cena podana w złotych oraz zastosowany kurs waluty.

Potem nastąpi przekierowanie na stronę wybranego banku, gdzie po zalogowaniu można dokonać płatności. Po jej zakończeniu zostaniemy z powrotem przekierowani na stronę serwisu Amazon. Niestety, ale za pomocą Przelewy24 nie będzie można opłacić zakupów w modelu 1-Click, zamówień produktów cyfrowych i subskrypcji, w tym programu Amazon Prime.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

przelewy24-juz-na-amazonie