Raiffeisen Digital Bank udostępnia swoim klientom, zarówno obecnym, jak i nowym, którzy zdecydują się otworzyć za pośrednictwem aplikacji nową lokatę terminową online, oprocentowanie lokaty 6-miesięczne wynoszące 6,5% w skali roku.

Nowa oferta lokaty półrocznej w Raiffeisen Digital Banku

Oferta obowiązuje od 18 czerwca 2024 roku. Aby skorzystać z promocyjnej oferty użytkownicy mogą zalogować się do aplikacji Raiffeisen Digital Bank i utworzyć nową lokatę terminową online w kilku krokach. Proces ma odbywać się online za pomocą kilku kliknięć.

W marcu bieżącego roku pisaliśmy o wprowadzeniu przez Raiffeisen Digital Bank lokat terminowych. Wtedy miały one być oferowane na okres 3, 6 lub 12 miesięcy, ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 6,1% w skali roku. Teraz bank informuje o nowej promocyjnej ofercie.

Kilka miesięcy temu RDB ogłosił także udostępnienie w pełni cyfrowego finansowania ratalnego – pożyczki dostępnej u wybranych partnerów handlowych. Jednocześnie ogłasza nawiązanie nowej współpracy z Alsen – franczyzową siecią sklepów komputerowych i RTV/AGD.

Z kolei w zeszłym roku w ofercie Raiffeisen Digital Bank pojawiła się pożyczka konsolidacyjna, dzięki której klienci mogą połączyć kilka zobowiązań w jedno, co umożliwia obniżenie miesięcznej raty.