Revolut Bank udzielił w Polsce kredytów i limitów w kartach kredytowych na kwotę 30 milionów złotych. Wraz z objęciem ofertą kredytową wszystkich uprawnionych klientów Revolut w Polsce, co nastąpi przed końcem września, bank postanowił zwiększyć limit kredytu konsumenckiego i karty kredytowej.

Wyższy limit i dłuższa spłata kredytów Revolut

Bank podwyższył dostępny limit w udzielanych kredytach konsumenckich na dowolny cel z 50 tys. zł do 100 tys. PLN oferując je, w dalszym ciągu, w jednym z najkrótszych procesów kredytowych online na polskim rynku. Revolut Bank wydłużył okres spłaty kredytów, o który można aplikować we wniosku, z 5 do 8 lat (96 miesięcy). W przypadku kart kredytowych, bank zdecydował się podwyższyć dostępny limit kredytowy, z 20 tys. zł do 50 tys zł.

-Udoskonalamy parametry produktów, zwiększamy limity kredytowe i wydłużamy możliwe okresy spłat. Liczymy, że okażą się przydatne zwłaszcza w okresie powrotu do nauki i sezonie przedświątecznym – mówi Tomasz Jarczyk, Dyrektor ds. Produktów Kredytowych Revolut w Polsce.

O produkty Revolut Bank, jak kredyt konsumencki i karta kredytowa, można aplikować w Polsce bezpośrednio z poziomu aplikacji Revolut klikając zakładkę Kredyty.